reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy:-)

No to niezle bafinka trzymam kciuki zeby Ci sie udalo. Mnie sie niestety nie udalo jak po 2 latach chcialam ponownie dukana zastosowac :-S
tofilesia tez bym chetnie porobila i nawet robilam w zeszlym tygodniu ale po tym bardziej krwawie wiec nie moge :-(
 
reklama
Ja się pochwalę, wczoraj stanęłam na wadze i ku mojej radości wróciłam do wagi z przed ciąży czyli stuknęło 60 kg, ale nie obrażę się jak dalej będzie spadać marzy mi się 55 kg:-D Choć dobrnęłam do swojej wagi to mimo wszystko czuję się taka mało atrakcyjna miękki brzusio pozostał, kupiłam pas poporodowy i noszę może coś pomoże.
 
ja od 10 dni robie a6w i juz widac efekty. Brzuch coraz fajniejszy, a dodatkowo na noc smaruje oliwka i zawijam bandazem elatycznym. Donwagi sprzed ciazy jeszcze 1kg mi zostal, ale martwi mnie to ze talia zniknela mi prawie calkiem:szok: wroci?
 
ja sie kurcze nie moge zmobilizowac do a6w. Wage sprzed ciazy juz mam tylko brzuch taki miekki no ale tak mi sie nie chce cwiczyc :zawstydzona/y:
 
Ja byłam na Dukanie w zeszłym roku. W ciągu 3 miesięcy schudłam ponad 15 kg. Niestety brak konsekwencji doprowadził do tego, że wróciło mi 10 kg. Na początku tego roku postanowiłam spróbować jeszcze raz, ale po 5 kg okazało się, że jestem w ciąży i musiałam przestać. Teraz nie wyobrażam sobie już odchudzać się w ten sposób. Nie moogę już patrzeć na białka :baffled::baffled::baffled: i otręby :baffled::baffled::baffled: Teraz spróbuję z dietą 1500 kalorii. Mój brat ją dostał od lekarza i schudł 16 kg. I ładnie waga mu się utrzymuje. Ja mam do zrzucenia ok 20 kg więc jest co robić.
 
A ja ciągle jeszcze nie mam natchnienia na brzuszki. Muszę naprawdę zabrać się za siebie. Wprawdzie niby waga jest 69,9kg więc spadło poniżej 70kg tylko że mi się marzy tak o 10kg mniej. Nie wiem czy jest to realne. Chciałabym trochę pobiegać ale tu nie ma za bardzo gdzie i nie mam też kiedy. Kurczę chyba tylko pozostają mi spacery z wózkiem.
Co do diety Dukana to jest dużo przeciwników. Ja tam uważam że najlepsza to MŻ (mniej żreć) lub ŻP a przede wszystkim to ograniczyć cukier i słodycze. W tej chwili u mnie z tym średnio bo czuję się nie najedzona i chyba dopiero jak przestanę karmić coś zrobię z dietą.
 
reklama
miki na brak seksu nie narzekam a głód to też cały czas czuję. A waga bez zmian. No dobra bo na ten głód działam terapią lodówkową - otwieram lodówkę i znajduję coś do jedzenia :sorry:
 
Do góry