reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy

MadziulkaS dzięki za pocieszenie już powoli mi przechodzi przejmowanie się tym P... tym bardziej że jego żonka też do najlżejszych nienależy.

A co do twojej dzidzi w brzuszku to z tego co piszesz jesteś osobą o drobnej budowie ciała więc mała dzidzia też może być drobna, a kiedy rozwiązanie?
 
reklama
ja żylakow dzieki Bozi nie mam, ale co z tego? jestem cała pocięta przez rozstępy - na brzuchu to mam słońce:-D a na biodrach po prostu szramy. nie wspominam juz, ze od karmienia cycem to teraz i tu mi sie robia rozstepy i chociaz wiem, ze moze sie lepiej posmarowac to mam wrazenie, ze to nic nie da i nie robie z tym nic, bo i tak mi sie płakac chce jak to widze.
mi został jeszcze mały brzuszek i sobie mysle, ze to juz samo nie zejdzie co? trzeba to zcwiczyc:-D?
 
moje zylaki były potwornie bolesne ale troche już lepiej i odrobine zmalały
ja smaruje maścią RUSKOREX, położna polecała okłady z RIWANOLU ale lekarz odradzał więc ostatecznie nie robiłam..
co do rozstępow to mam te z poprzednich ciąż, nowe nie wyszły a te nie takie straszne
ale ogolnie moje dochodzenie do formy jeszcze troche potrwa, ciągle jeszcze obolała jestem i to krocze nieszczesne sie słabo goi:sick::-(
 
boshe... jak sobie pomysle,ile mam do zgubienia i jak malo apetycznie wygladam,to trace ochote na odchudzanie,bo u mnie na fekty trzeba bedzie dluuuugo czekac :-(
 
Kasro ja tez sie wstydzę swojego ciała, ba nawet czuje wstręt. poza tym minęly od porodu 2 tygodnie a ja mam wciaz maly brzuszek i nadal ciemny pępek i kreche ta ciążową. dziś połozna mi powiedziała, zeby kupic sobie w aptece masc czosnkowa. musze sprobowac chociaz nie licze na cud:-(
 
no własnie a kiedy zniknie ta krecha na brzuchu(brazowa)-bo ja ja jeszcze mam:tak:

Mam pytanie czy polecacie jakis specyfik na blizne po CC,ja słyszałam o Contratubex-ale on kosztuje cos koło 100zł.-wiec chyba sobie daruje:szok:
 
Kasro - współczucia, ja teżmam miliony rozstępów... Na szczęście starych jeszcze po Ignacym iwęc już takie blade są. No faktycznie na plazę to bez sensu - ale na przykłądw Gdańsku nie trzeba się od razu negliżować - można pochodizć postarówce, umówić się z dziewczynami z BB... ;))

Aga
 
no własnie a kiedy zniknie ta krecha na brzuchu(brazowa)-bo ja ja jeszcze mam:tak:

Mam pytanie czy polecacie jakis specyfik na blizne po CC,ja słyszałam o Contratubex-ale on kosztuje cos koło 100zł.-wiec chyba sobie daruje:szok:

nie,nie-tyle to on nie kosztuje,ale tani nie jest.kup Cepan albo Alcepalan-to tez masci na blozny,to samo co Contratubex,a tansze.podobno pojawila sie jakas chyba silikonowa masc na blizny produkowana przez firme Oceanic,ale tej nie znam,to swierzynka.
 
reklama
a ja pomimo mojej szczupłości mam też jeszcze brzuszek ciążowy i wielkie wiszące cyce, a w ogóle mam schizy, że mnie mąż zdradzi .... taka jestem beznadziejna teraz i czuję się taka. Blada, z brzuchem .... i zyłam na nogach:no:
 
Do góry