reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy

a ja pomimo mojej szczupłości mam też jeszcze brzuszek ciążowy i wielkie wiszące cyce, a w ogóle mam schizy, że mnie mąż zdradzi .... taka jestem beznadziejna teraz i czuję się taka. Blada, z brzuchem .... i zyłam na nogach:no:

gupia kobieta,gupia :wściekła/y: rozum jak Ziutek Oleksy :wściekła/y:
ja mam prawie 20kg nadwagi,ledwo mieszcze sie w spodnie,nie moge patrzec na siebie w lustro,a moj chlop wczoraj mnie molestowal-nawet sprawdzil,czy jego wtyczka pasuje nadal do mojego kontaktu i moje kilogramy go nie zniechecily!! nawet tak glupio nie mysl,ze moze Cie zdradzic.a dlaczego?Ty go zdradzilas?-nie. masz twarz baby jagi z bajki?-nie. to nie gadaj glupot,przeciez sama w to nie wierzysz,prawda? :tak: poza tym mloda jestes,to za kilka miesiecy Twoja figura wroci do normy :tak:
 
reklama
Gosiu-co ty wogole wypisujesz,jestes tak super fajna laska,ze az szkoda gadac:tak:,dziwie sie ze takie głupoty przychodz a Ci do głowy

Betko u mnie molestowanie jest od 2 dni,moj maz jest tak wyteskniany za seksem ze szkoda gadac;-):-D:-D:-D:-D
 
Betka :)))

Gaal dziewczynki mają rację. Karm piersią to ochota na seks przyjdzie ;)) Dla mężczyzny kobieta która dała mu dziecko na pewno znaczy więcej niż najfajniejsza laska, tym bardziej jeśli też jest super laską jak to jest w Twoim przypadku.

Ja już dawno się przyzwyczaiłam do tego że mam pełno niedoskonałości naprawdę nie tkaich żę pryszczyk mi wyskoczy, tylko paskudne rozstępy na przykład, mam to w nosie - jak się komuś nie podoba to co - ja się sobie podobam :) I męzowi też mam się podobać i już bo jak nie to w mordę ;)) Sam jest sobie winien skoro mi to dizecko zrobił nie ;)? W oóle śmiesznie, bo wcześniej bardoz się przejmowałam rozstępami i innymi rzeczami - a teraz wcale. Nikomu nic nie muszę udowadniać mam super dzieciaki, mogę się ładnie ubrać i wyglądaćsuper. A w każdym razie przyzwoicie :)

Jasne że już nie wyglądam dobrze we wszystkim ja kkiedyś - w powyciąganych podkoszulkach wyglądam beznadziejnie, ale liczę na to że stracę parę kilo i znów będę niezłą laską ;))

Aga
 
z jednej strony wiem, że macie rację, ale normalnie mam jakąś manię prześladowczą! nawet sprawdzałam mu wczoraj telefon! czuję się okropnie, ja mam chyba jakis stan depresyjny, bo się tak nigdy nie czułam.
Nawet odwiedziła mnie przedwczoraj koleżanka i jak popatrzyłam na nią- opalona, bluzka z dekoltem, cycuchy na wierzchu, wymalowana i zadbana, a ja jak taki flejuch- to zrobiłam się zazdrosna - o moją własną, wspaniałą koleżankę i pomyślałam sobie, że jak mój mąż na mnie popatrzy i napatrzy się na ulicy .... boshe- teraz w ogóle siedzę i rycze ....:-:)-:)-(
 
A nie mogłabyś pogadać o tym z mężem, gaaliyah??

Ja myślę, że go nie doceniasz. Przecież to dorosły facet i na pewno spodziewał się, że nie wrócisz od razu po ciąży do stanu "z przed". A poza tym widzi pewnie w Tobie bohaterkę, która urodziła jego kochaną Zuzię. Myślisz, że chciałby teraz innej??

A tak w ogóle, to na zdjęciu, które było zrobione po wyjściu ze szpitala wyglądasz super!!

Ty poważnie o tym karmieniu i ochocie na seks??? Ja jak na razie mam libido na poziomie 0 :((((((
 
bo zrobiłam sobie wtedy lekki makijaż, a poza tym to był dzień, kiedy od rana byłam z zuzią ( dostałam ją w ndz od 19) i miałam w sobie tyle energii i optymizmu i radości, bo wychodzimy, bo razem - bo do domu i w ogole, ale dzisiaj to nie wyglądam tak jak na zdjęciu .... najgorsze jest to, ze czuję się dziwnie, a ja pow. już męzowi, co czuję, a on mnie pociesza i mówi, że głupoty gadam, a ja mu nie wierzę:zawstydzona/y::-:)sick:
 
No to mu uwierz :) Daj mu szanse

Znajdz sobie brzydkie i grube kolezanki :))

Krupka - no centralnie bylam napalona jak kotka po Ignacu :))

Aga
 
Niedobrze gaaliyah :-( Pewnie przez ten swój nastrój masz kłopoty z karmieniem biedaczko.
I kto by pomyslał - Ty, największa chyba tutaj optymistka takie doły przechodzisz?? Oj, kochana, słuchaj Agi - grube koleżanki zapraszaj (chcesz, to wpadnę ;-)) i uwierz chłopu!! :-)
 
reklama
mam podobnie do ciebie gaaliyah. wkur... mnie to, ze jest lato i po ulicach chodza same laseczki, za ktorymi oglada sie moj mąż, a ja kur... wygladam jak łajza - odrosty, kłaki na nogach, niepomalowane paznokcie, brak bizuterii, odstajacy, zwisajacy brzuch, zajebiste rozstępy na brzuchu, ba nawet juz mam na cycach. czyli ogolnie czuje sie jak laska... nic tylko rzygnąć.
 
Do góry