reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesian 2008-zdjecia maluchow:)

kasia- Lili też jest słodkie :-) tezbym chciala miec dziewczynke:-) a Tobie nie marzy sie jeszcze chlopczyk??
Wiesz madziula,na razie jakoś nie.Ale kto wie,może kiedyś:),tylko nie wiem czy będzie stać mnie na utrzymanie trojki:):blink:Gdy bylam pierwszy raz w ciazy to marzylam o chlopcu,a teraz chcialam miec druga coreczke i mam:)
 

Załączniki

  • DSCI1188 (2).jpg
    DSCI1188 (2).jpg
    29,6 KB · Wyświetleń: 57
reklama
Za to mojemu mężowi marzy się chłopczyk i najlepiej już by go chciał mieć by Julka nie była jedynaczką, zresztą najpierw chciał mieć córkę. Pozdrawiam mamy i całuski dla Waszych ślicznych dzieciątek
 
Moja misia urodziła się 9 września o 15,45 ważyła 2920 i miała 51 cm (urodziła się miesiąc przed terminem). W poniedziłek byłyśmy u lekarza i ważyła 6020 i 68,5cm
 
Szybciutko przybiera na wadze jak na wczesniaczka-super:-),widac ze dziewczyna zdrowa:tak:.
Liliana urodziła się 7 dni po terminie,planowo byl 9 wrzesien ,była cięższa,a teraz maja prawie ta sama wagę:-D.
Szkoda ze nie wyszło planowo,bo mąż i ja jesteśmy 9 styczeń a Paulina 9 październik:tak:
 

Załączniki

  • DSC_0002.jpg
    DSC_0002.jpg
    16 KB · Wyświetleń: 72
misia nasze dzieci urodzily sie prawie w ty, samym czasie:-) tez 9 wrzesien o 15;25 a planowo mial byc 30 sierpień :-) ciekawe ile teraz waży bo miesiac temu wazyl 6300 i mial 63cm dlugosci:-)
teraz nosi ubranka w rozmiarze 68-74:-)
 
Kurcze tak czytam i normalnie jestem w szoku,bo ta moja Lilianka jakaś taka malutka przy waszych skarbach,w porównaniu do waszych dzieci jakoś mniej przybiera na wadze i wolniej rośnie(a po urodzeniu była największa z nich).Jak będę u lekarza muszę zapytać czy oby mieści się w granicach:confused:normy,az mnie to zmartwilo:-(.
A ubranka ,niedawno zaczelysmy ubierac 62.Rozmiar 68 jest duzo za duzy;-)


0153536ab0.png
91ec79acdd.png
 

Załączniki

  • DSCI1162.jpg
    DSCI1162.jpg
    20,7 KB · Wyświetleń: 62
my byliśmy 4 dni temu na szczepieniu to mój warzy 7550 a urodził sie i miał 3550 hihihi:-):-) niezłe zgranie :-D:-D:-D ile mierzy to niewiem bo go nie mierzyła umkło mi :eek::eek::eek: nastepnym razem :-):-):-) 25.02 mamy kolejne szczepienie brbrrb:dry::dry:
 
kasia- na Oliwiera niektore ubranka 74 sa za male a niektore 62 jeszcze wejdzie. tak szyja te ubranka ze szkoda gadac. a Oliwier jak sie urodzil to byl 50cm dlugi. jezeli chcesz sprawdzic czy miesci sie w normach to sprawdz sobie na siatce centylowej. masz ja na koncu ksiazeczki zdrowia
 
Wiktorek urodził się 18 września 2008r. ważył 4360g 54cm, dziś ma 4 miesiące i 1 dzień!!!!!! jest przeslodki:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
kasia a po urodzeniu jaki byl duzy? bo nie wiem czy byl wiekszy od mojej niunki (4300, 61cm)...jesli chodzi o wage to jakos bardzo duzo nie przybiera moja a jak rosnie hmm...dopiero 5 lutego ide na szczepienie to wtedy sie dowiem ile ma cm...natomiast nosimy sie w 74-80 (ale 80 to tylko body bo pozostale ciuchy sa lekko za duze wiec narazie nie ubieram) i zgadzam sie z madziula...tak szyja te ciuchy wlasnie ze rozmiar rozmiarowi nie rowny....mam dres polarowy ktory na metce ma rozmiar 62 a wielki ze raczej odpowiada rozmiarowi 80... :D
 
Do góry