reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesian 2008-zdjecia maluchow:)

kinga ale duza byla twoja dzidzia jak sie urodzila- nie to co moj 50 cm i 3500 :-) byl taką malą kuleczką:-) zato teraz jest dlugi i chudziutki :-)
 
reklama
kasia a po urodzeniu jaki byl duzy? bo nie wiem czy byl wiekszy od mojej niunki (4300, 61cm)...jesli chodzi o wage to jakos bardzo duzo nie przybiera moja a jak rosnie hmm...dopiero 5 lutego ide na szczepienie to wtedy sie dowiem ile ma cm...natomiast nosimy sie w 74-80 (ale 80 to tylko body bo pozostale ciuchy sa lekko za duze wiec narazie nie ubieram) i zgadzam sie z madziula...tak szyja te ciuchy wlasnie ze rozmiar rozmiarowi nie rowny....mam dres polarowy ktory na metce ma rozmiar 62 a wielki ze raczej odpowiada rozmiarowi 80... :D
Liliana nie byla az taka duza(na moje szczescie;-))miala 3670 g i 52 cm.Moze poprostu bedzie troszke mniejsza:-),chociaz po tak duzych rodzicach to troszke dziwne:-D,bo ja mam 176 ,maz 182 a Paulina(starsza corka)ma 6 lat i ok 130cm,to duzo jak na jej wiek:tak:
 

Załączniki

  • DSCI1191.jpg
    DSCI1191.jpg
    30,2 KB · Wyświetleń: 49
  • DSCI0990.jpg
    DSCI0990.jpg
    21 KB · Wyświetleń: 44
kasia racja...az dziwne ze nie taka duza..bo u mnie z kolei nie wiem po kim hihihi ja i maz 170...a Łucja taka sie urodzila no a Igor nie lepszy bo 4500 i 60cm....lekarz stweirdzil ze jestem stworzona do rodzenia dzieci bo mam szybkie porody i duze, zdrowe dzieci ;) no ale ja mam parke i wiecej nei planuje...chodzenie w koncowce ciazy z takimi kluskami jest koszmarne...

no ale ja bym sie nie stresowala chyba tak bardzo. jak miesci sie w siatce centylowej to dobrze..gorzej jakby sie nie meiscila patrzac na ten najnizszy prog to moglabys sie zastanawiac...i martwic. Igor jak byl niemowlakiem rzadko sie miescil w siatce centylowej ale on to powyzej gornej granicy byl (97)..teraz to juz jest jak inne dzieci w tym wieku..nie wyroznia sie szczegolnie...przynajmniej jak tak poczytalam tutaj w 3latkach o wymiarach dzieci...bo nie wiem czmeu ale duzo ludzi mowi ze jest duzy jak na swoj wiek...a po lektorze bb stwierdzilam ze jednak jest jak inne dzieci, wiec nie wiem o co im chodzi ;) no z waga troche przekracza bo wazy 19,5 a wiekszosc w tym wieku oscyluje ok 15kg.... ale na szczescie tego po nim nie widac :)

oho dziecie wzywa....

ahaaa i kasia sorki za pomylke..nie wiem czemu pomyslalam ze masz chlopca :D
 
Sprawdzalam w siatce centylowej miesci sie :-)(25)czyli nie jest zle:-),za trzy tygodnie mamy kolejna wizyte i szczepienie:sad:,to zobaczymy jak teraz bedzie;-)
 

Załączniki

  • DSCI1220.jpg
    DSCI1220.jpg
    20,1 KB · Wyświetleń: 53
  • DSCI1185.jpg
    DSCI1185.jpg
    30,9 KB · Wyświetleń: 54
kasiu- śliczny usmiech ma Liliana:-)
 

Załączniki

  • P130109_14.02.jpg
    P130109_14.02.jpg
    20,1 KB · Wyświetleń: 50
  • P261208_19.31[02].jpg
    P261208_19.31[02].jpg
    20 KB · Wyświetleń: 49
A oto moje słoneczko podczas jednej z nielicznych chwil - bo nienawidzi leżenia na brzuchu, wytrzymuje najdłużej 15 min, chociaż tu tego nie widać. pozdrawiam
Kasiu najważniejsze że Lilianka mieści się w siatce centylowej a przecież każde dziecko jest inne i rozwija się indywidualnie, ważne aby rosło i przybierało na wadze w swoim tempie.
 

Załączniki

  • julka.jpg
    julka.jpg
    28,5 KB · Wyświetleń: 53
A u mojej najpierw jest uśmiech (zdążyłam wtedy pstryknąć fotkę), później marudzenie i użalanie się nad swoim losem a jak słyszę irytację to ją przekładam, chociaż ostatnio tak kombinowała aż się sama przewróciła a to 15 min to jest max czasami krócej. pozdrawiam madziula
 
Madziula-dziekuje:)
Ha,ha moje słonko lubi leżeć na brzuszku ale tez nie trwa to długo bo zaraz sama obraca się na boki z czego tez ma duza frajdę:tak:
 

Załączniki

  • DSCI1188 (2).jpg
    DSCI1188 (2).jpg
    29,6 KB · Wyświetleń: 51
  • DSCI1207.jpg
    DSCI1207.jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 60
reklama
Do góry