reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesian 2008-zdjecia maluchow:)

to ja powinnam siedziec cicho hihi bo moja Łucja lezy glownie na brzuchu...nie za bardzo lubi na plecach...rowniez jak lezy to zaraz sie przerzuca na plecy a potem z powrotem na brzuch...no i ostatnio doszlo podnoszenie tylka i nawet przez dluzsza chwile potrafi sie utrzymac na wyprostowanych rekach podnoszac tlow...ale sie nachwalilam hehehe no ale zanim nauczy sie podnosic jedno i drugie naraz to dluuuga droga jeszcze...na sama mysl o raczkowaniu to bierze mnie przerazenie....
 
reklama
Kkasiulka-dziękuję:happy:.
Co do pozowania to są troszkę przymuszane:tak:,zwłaszcza Paulina.
Liliana jeszcze nie wie o co chodzi i na razie podoba się jej taka zabawa:-D,zwłaszcza gdy robimy zdjęcia w których może być bez ubranek:-).
 

Załączniki

  • DSCI1217.jpg
    DSCI1217.jpg
    29,3 KB · Wyświetleń: 60
  • DSC_0255.jpg
    DSC_0255.jpg
    15,5 KB · Wyświetleń: 57
Dzisiaj byliśmy u lekarza misia miała szczepionkę,no i oczywiście przybrała na wadze dzisiaj ważyła 6200,tylko troszkę popłakała,ale chyba więcej jak ją ubierałam:tak: pozdrawiam wszystkie mamusie
 
Ostatnia edycja:
To i ja się pochwalę:-) Moja Olcia urodziła się 10 września o 10:30. Ważyła 3250g i miała 53cm. Taki mały aniołeczek:)

moz-screenshot.jpg
 

Załączniki

  • DSC00045.jpg
    DSC00045.jpg
    15,7 KB · Wyświetleń: 63
Na poniższym zdjęciu jaj i fotce z wcześniejszego postu ma tydzień:)
 

Załączniki

  • DSC00039.jpg
    DSC00039.jpg
    18,4 KB · Wyświetleń: 66
Teraz waży 7300g i ma 66cm, byliśmy w tygodniu na szczepieniu. A wygląda tak:-)
 

Załączniki

  • ch7.JPG
    ch7.JPG
    43,8 KB · Wyświetleń: 57
  • ch34.jpg
    ch34.jpg
    17,3 KB · Wyświetleń: 56
reklama
Slodka:-) i ma sliczna opaske.Szukam takiej dla mojej niuni ale tu nigdzie nie ma:-(
0153536ab0.png
 

Załączniki

  • DSCI1217.jpg
    DSCI1217.jpg
    29,3 KB · Wyświetleń: 53
Do góry