reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
liiiviiiia - moze załozymy klub antywiciogniazdówek?:-D;-) bo mnie meczy czytanie o sprzataniowe aktywnosci dziewczat oooooo nawet mam zadyszke;-);-)
anek ja jestem prezentem urodzinowym dla mojego ojca mamy urodziny 7 wrzesnia i celuje by sobie i jemu zrobic kolejny prezent - nomen-omen URODZINOWY:tak::tak: tato nie nic przeciwko wnuczce w prezencie a ja marze o córeczce wiec czekam na 7 z rodzeniem;-):-D
 
Wszystkie już macie jakieś objawy... choć cień nadziei że urodzicie przed terminem... a u mnie zupełne NIC.
Ani skurczy, ani bóli, ani czopu... rany a jak tak bym już chciała urodzić bo nie mogę już chodzić przez te spuchnięte nogi i sprzątać czy prasować też nie mogę bo prawa ręka przez ucisk macicy totalnie nie sprawna.
 
Ja juz stracilam nadzieje ze urodze przed terminem ... bo tez sie nic u mnie specjalnego nie dzieje ... dzis mi twardnial brzuch ale dlugo to nie trwalo ... no i to klucie mam gdzies tam w pochwie to pewnei cos z szyjka sie dzieje ...
 
Ale mnie przed chwila bol zlapal :szok: ale to chyba nie skurcz ... bo to tak pod brzuchem gdzies az mnie strach oblecial ... a teraz takie czuje napiecie w kosciach miednicy :errr:
czasami tak mnie cos zaboli jak sie lekko zegne do przodu i takie czuje pelne podbrzusze normalnie jakbym czula glowke juz gdzies pod brzuchem ktora nie daje mi sie schylic czy nawet siasc prosto :-D
 
Jogobelka, liiviia - jeszcze macie ok 2 tygodni do terminu a ja 6 dni i jak narazie jeden wieczor mialam takie dziwne skurcze i klocia, a tak poza tym tylko stawianie sie brzuszka, czop wydaje mi sie ze sie strzepi ale nie jestem pewna na 100% i tak sobie czekam...na 3 wrzesnia. Balam sie ze nie zdaze z przygotowaniami, bo dopiero trzy tygodnie temu zaczelam kompletowac ubranka itd Ale widze ze moja dzidzia grzecznie czeka az mama bedzie gotowa-juz nawet szlafrok mam!!! Dzis zamowilam posciel do lozeczka-moze nawet zdazy przyjsc:-D....

filantropek-masz duze szanse na 7 wrzesnia-trzymam kciukasy:-D
 
jestem :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:nie mogę spać!!
:hmm: i co tu robić chyba mi nic innego nie pozostało jak tylko poczytać zaległości.

Co do czopa to ja nawet nie wypatruję bo przed pierwszym porodem mi nie odszedł :no:albo nawet o tym nie wiem, dlatego teraz też myślę że nie zauważę.
 
Ja juz stracilam nadzieje ze urodze przed terminem ... bo tez sie nic u mnie specjalnego nie dzieje ... dzis mi twardnial brzuch ale dlugo to nie trwalo ... no i to klucie mam gdzies tam w pochwie to pewnei cos z szyjka sie dzieje ...

oooo ale masz jeszcze 14 dni:tak::tak::tak::tak: tyle rzeczy sie może wydarzyć

Ja też myślę że nie urodzę przed terminem ktory:-):-):-) wg OM czyli wg lekarzy jutro:-D:-D:-D:-D:-D
Z kalendarzy wychodził mi 01.09 więc może wtorek??
hmm
 
Witam :-) Ja dzisiaj nawet się wyspałam ... rano w ubikacji odeszła mi kolejna część czopka ... pozostało mi już tylko czekanie na Dominiczka.
 
reklama
Witam Kochane, nadal w dwupaku:)
Wczoraj byłam na ktg, oczekałam sie ze 2 godzinki, dzidziuś ma sie ok, dosć wysokie ma tętno, czynności skurczowej brak, dlatego zbadał mnie ejszcze jeden lekarz i wysłali do domu (widać nie ma takiego problemu z meijscami jak gadają, bo w razie co miał mi gin zaklepać).
Dziś dalej się chyba strzępi czop, ale jakoś już mniej.
Zmykam na śniadanko.
Miłego weekendu.
 
Do góry