reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
oj Dooda gratuluje i zazdroszcze !! Moja mała co prawda załapała w końcu butle ale na noc nie chce tylko cyc no i budzi sie ostatnio wyjatkowo czesto i cyca sie domaga w dodatku rano pobudka po 5 i zabawa jej w glowce ehh jestesmy wyczerpani :-(
 
No właśnie moja też nad ranem często domaga się piersi dlatego wolałabym skończyć już teraz, bo potem może być trudniej...
 
Dziękujemy bardzo za życzenia !!

I ja życze wszystkim maluszkom z okazji miesięcznic wszystkiego Naj Naj !!

Nie nadrobie juz Was chociaz bardzo bym chciala ale ciagle mi dochodza zaleglosci i pomyslec ze przez ten rok kazdy wpis czytalam i zadnego nie opuscilam az do teraz ;-)

U nas choroby ciąg dalszy antybiotyk jeszcze bierzemy i w sumie nie wiem czy jest lepiej.No katar jakby mniejszy ale dalej paskudnie kaszle :-( nie kazala nam pediatra wychodzic z domu i tak kisne tu juz tyle dni :-( dostalismy skierowanie do neurologa bo pediatre dziwilo to ze do tej pory nie odbija nogami od ziemi. dzwonilam sie umowic to na wrzesien dopiero miejsca - masakra. Ale od 2 dni zaczal stac w łóżeczku wiec moze juz bedzie ok :tak:

Milego dzionka Wam zycze co jakis czas będę sie ujawniać mam nadzieje ze w koncu na dłuzej.
 
Dziękujemy bardzo za życzenia !!

I ja życze wszystkim maluszkom z okazji miesięcznic wszystkiego Naj Naj !!

Nie nadrobie juz Was chociaz bardzo bym chciala ale ciagle mi dochodza zaleglosci i pomyslec ze przez ten rok kazdy wpis czytalam i zadnego nie opuscilam az do teraz ;-)

U nas choroby ciąg dalszy antybiotyk jeszcze bierzemy i w sumie nie wiem czy jest lepiej.No katar jakby mniejszy ale dalej paskudnie kaszle :-( nie kazala nam pediatra wychodzic z domu i tak kisne tu juz tyle dni :-( dostalismy skierowanie do neurologa bo pediatre dziwilo to ze do tej pory nie odbija nogami od ziemi. dzwonilam sie umowic to na wrzesien dopiero miejsca - masakra. Ale od 2 dni zaczal stac w łóżeczku wiec moze juz bedzie ok :tak:

Milego dzionka Wam zycze co jakis czas będę sie ujawniać mam nadzieje ze w koncu na dłuzej.

zdrówka liiiviiia i wielkie cmokasy dla Michasia.
A o co chodzi z tym nieodbijaniem nóżek od podłogi ??
 
zdrówka liiiviiia i wielkie cmokasy dla Michasia.
A o co chodzi z tym nieodbijaniem nóżek od podłogi ??


Tak jak kiedys pisalam ze Michal wcale stawac nie chcial tzn nie sam tylko przy czyms czy nawet probujac postawic pod paszki nie chcial nozek wyprostowac i oprzec na ziemi tylko podkulal i w powietrzu wisialy tak dotad tak robi i pediatra nam powiedziala ze cos moze byc nie tak z neurologicznymi sprawami bo stac jeszcze nie musi ale 10 msc dziecko powinno "kicac" czyli przystawiajac do podloza odbijac nozkami od ziemi a on nic kompletnie tylko wisza te nogi podkulone. No ale tak jak pisalam od 2 dni staje w lozeczku wiec moze cos ruszylo
 
My śpimy całą noc 22 -7/8 Wprawdzie ostaenie dwa dni budzi się ok 6 ale mam nadzieję ze to prze upały. A trzy dni temu wstał o 3 i do zabawy. Bujaliśmy się do 5 rano. Ale za to miło było z mężem pogadać.!

Liiviia będzie dobrze. Trzymam kciuki.

Mój Igoś jak zaczął stawać to zaraz potem chodzić a teraz to patrzeć jak zacznie sam biegać!!!
 
Zuzia daje malemu mleko tylko wieczorem przed spaniem,nawet wypija 260ml oraz rano ok.8/9 tez taka ilosc.Dodaje do tego kleik lub kaszke.No i tyle tylko tego mleczka,poza tym zajada jakis jogurcik czy kaszke z owocami,wiec raczej wystarczy tych mlecznych produktow.
Maly tez mi wisial calymi nocami na cycu,ale to bylo juz tak wyczerpujace,bo chcial tylko pocmokac sobie,budzi sie,potem nie potrafil zasnac,ja musialam wstawac do precy rano :/ i z dnia na dzien podawalam wode na spaniu,maly polubial ja,a potem chyba stwierdzil,ze bez sensu te wstawanie na butelke i spi ok 8-9 godz. bez przerwy.Powiem szczerze,ze troche szkoda,ale mysle,ze kiedys i tak musialo to nastapic.Maz sie cieszy,bo maly spi juz w swoim lozeczku,nie z mama i w koncu po 10 miesiacach bedzie mogl wrocic do sypialni :):):)
 
reklama
Do góry