reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
tak, tak, strzeliłam gafę, chodziło mi o neodent z nakładką silikonową na palec, a producentem jest dentinox tej pasty, tak samo jak tego żelu na dziąsełka
 
Witam w ten znów upalny dzień :)

Nie długo muszę się zbierać do pracy ale postanowiłam nadrobić. Igorek na razie dobrze znosi nieobecność mamusi jak jest moja mama a jak przychodzi teściowa to masakra jakaś. Igi chyba też nie lubi swojej babci :D
Ale szczerze te upały mogłyby się skończyć. Igor tak ciężko to znosi Wiecznie płacz, nie chce jeść itd.

Dzisiaj kończymy 10 miesięcy :)))
 
Wszystkiego Naj Igorku:-)
A ja już tydzień walczę z odpażoną pupą:( Słuchajcie nic nie działa. Sudocrem, linomag, maś alantal, posypka alantal a przede wszytskim wietrzenie pupci:( Zrezygnowałam z husteczek przemywamy tylko wodą z mydełkiem, chodzimy cały czas bez pieluchy, tylko śpimy w pieluszce i na spacerek zakładamy do tego częste chlupanie w baseniku kupiłam balneum olejek i nic:(( załamka jtro idę do pediatry bo nic nie pomaga:(
 
ALA Tobie też słoneczko samych słodyczy bo przeoczyłam.
jeszcze jedna sprawa. Słuchajcie. Moja córcia wieczorem je kaszkę robimy Jej ok 240ml, oczywiście no dojada, bo chce koniecznie cyca:( W nocy pobudki 3-4 razy, ja chyba będe Ją karmiła do 2 lat a chciałabym Ją odstawić po roczku teraz juz podawać cyca umiarkowanie. A moja córcia wszytsko be tylko cyc soczki, herbatki be bo rwie do cycusia co robić???
 
mam to samo!!!! i nie wiem co zrobić, mały śpi ze mna, je w nocy prawie na okrągło, czasem mam dosć, córcię karmiłam 5 mies, było mi szkoda braku cyca, zaparłam sie małego karmić ile sie da, ale zrezygnować będzie cieżko....do tego nieprzespane nocki!
 
reklama
Do góry