reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
ja dzisiaj byłam z Wiką u lekarza bo ma brzydki kaszelek no i okazało się że idą jej 4 ząbki naraz, ma ołabiony przez to organizm i stad ta infekcja gardziołka mamy syropek witaminki i cos na noc na uspokojenie ehh moze po tym juz nie bedzie taka marudna
 
Monia zdrówka dla córci.. Nam teraz szły 2 zabki na raz.. miesiac ciągłego płaczu ale dzisiaj wreszcie wyszły i mały sie uspokoił.. masakra z tymi zabkami :-/

ehh.. jak tak bardzo nie mam czasu zagladac.. ciągle cos, ciągle gdzie.. a wieczorem jak dzieci zasną to poprostu padam jak mucha..
musze sobie wydzielic trochę czasu wolnego, bo w 200% poświęcam siebie innym i dla mnie samej czasu brakuje.. postaram sie trochę wczytac wstecz.. i jesli będzie miały ochote to wrzucić kilka fotek aktualnych czy filmików.. :)

buziaki dla wszystkich :)
 
Wszystkiego naj dla Igorka!
My też podajemy jedną kropelkę vit d3

U nas nie ma cycowania a i tak mały się non stop budzi. Ja już straciłam nadzieję, że kiedykolwiek prześpię całą noc...:(
Codziennie sprawdzam ząbki i dalej nic...echhh...
Na dodatek ciągle mam przyssawkę przy sobie-uwierzcie mi, kompletnie nic nie mogę zrobić w domu. Masakra jakaś.
 
Oj ja tez nie potrafilam sie opedzic,maly tylko cyc i nic wiecej nie musialoby istniec.Od samego poczatku nieprzespane noce,czasami nawet pobutki co 30min,bo cycus wypadł :),do tego ranne wstawanie do pracy,ogolnie masakra byla,bylam tak wyczerpana...Chcialam malego karmic do roku,ale juz nie mialam sily.W kwieniu wrocilam do pracy i ograniczalam malemu cyca,pozniej zaczelam co jakis czas podawac wode w nocy.Maly zapomnial o cycu,a teraz od okolo tygodnia nie je juz nic i spi we wlasnym lozeczku cala noc :):).
Dziewczyny dacie rade,zycze powodzenia!!!
 
reklama
Do góry