reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Gdzie wszystkie Mamusie?:szok: Cisza w eterze?
Moje Kochane- niebawem drugie urodzinki na tapecie:-). Jakieś plany? Pomysły?
Swoją drogą-już drugie urodzinki...kiedy to zleciało?:sorry:
 
reklama
oj strasznie szybko zleciało :( ja ostatnio zdjecia ogladalam jak sie Wiki urodziła a tu już drugie urodzinki niebawem. u nas przyjecia nie bedzie. nie zapraszamy nikogo poniewaz akurat mieszkamy chwilowo u rodzicow pokoj mamy maly i tak zagracony ze wstyd przyznac ale mala spi z nami bo nie mam gdzie wstawic lozeczko rodzicow pokoj rowniez zagracony zabawkami tak wiec wstyd mi troche i nie zapraszam nikogo .:( nie mam miejsca na przyjecie ale zamawiam jakis fajny torcik i oczywiscie beda prezenty a jakie? narazie niewiem myslalam o rowerku bo stary jej sie popsul tylko niewiem czy to ma sens na jesien moze poczekam i kupie jej na wakacje za rok... myslalam rowniez nad klockami duplo ale tez jeszcze niewiem moze po prostu przejde sie do hurtowni z zabawkami i cos fajnego wynajde a jak tam u was?
 
Monia-my też nic nie wyprawiamy. Zamówię torcik właśnie jakiś fajny mały i jakiś placek sama upiekę. To wszystko. Nie zapraszamy też nikogo.Co do prezencików to my zamówiliśmy maskotkę Elmo -
ORYGINALNY ELMO Ulica Sezamkowa LICENCJA! Maskotka (1754629350) - Aukcje internetowe Allegro
i dostał już, bo miał niedawno imieninki ( a po drugie nie mogliśmy już wytrzymać;-))- ale była radość!:-) No a konkretnie już na urodzinki to chcę mu kupić krzesełko drewniane do stoliczka i skrzynkę na zabawki.
 
My odpadamy na dłużej. Znowu zaczęły się kłopoty z Ali zdrowiem. Kaszle, dusi się. Przepraszam ale ja chce deszcz, deszcz. Matko tego się nie da wytrzymać. Za 2 godziny idę do lekarza pediatry, znowu zaczynamy codziennie chodzić na osłuchanie.
 
oj biedna Alunia coroz cos lapie :( zdrówka dla kruszynki!!!! Elaine fajny ten elmo taki milusi :) ja dzisiaj bylam w hurtowni zabawek i kupilam malej lalke agatke ktora pływa jak sie ja wyjmie z wody to kicha i sie trzesie wtedy trzeba ja wytrzes to sie smieje hehe smieszna jest i klocki male zoo.w sumie to Wiki sama sobie na to uzbierala ma swoja skarbonke do ktorej wrzucamy jej drobne no i calkiem szybko jej sie napelnia. a na urodzinki juz wypatrzylam tam dla niej fajna kuchnie.
A pozatym to teraz jestem na etapie szukania maskotki króliczka :(:(:(:( moze ktoras z was gdzies wyczai takiego. to taki maly krolik ktoremu sie naciaga brzuszek i gra kolysanke. to byla ulubiona przytulanka do spania wiki niestety zgubiona na ostatnim spacerze myslalam ze o niej zapomni ale caly czas szuka i dopomina sie swojego "kłuji" no i tak szukam po sklepach. zamieszczam fotke to wlasnie ten kroliczek ze zdjecia. Wika miala go od maluszka :(
 

Załączniki

  • kr2.jpg
    kr2.jpg
    40,5 KB · Wyświetleń: 47
  • kr.jpg
    kr.jpg
    46,6 KB · Wyświetleń: 37
Witajcie, dawno się tu nie udzielałam-wybaczcie! U nas wszystko dobrze, zdrowie póki co nas nie opuszcza. Stan zębów: 12 -czekamy na trójki. W domu jak jesteśmy czy na ogródku to ALa biega bez pampersa i ładnie woła, gorzej z kupą, bo w domu wciąż ją woli robić do pampka. Niestety po wczasach (byłam bez M więc ALka spała ze mną w łóżku) Alicja nie chce spać w swoim łóżeczku masakra. A już miałąm tak fajnie nawet sama zasypiała, a teraz znowu trzeba zaczynać od nowa. Gdzie w ogóle śpią Wasze dzieci dalej w łóżeczkach czy mają już większe łozka??? My wyciagnelismy Ali jedna ściane z lozeczka, ale nawet to ją nie przekonalo. Ale i tak zastanawiam sie, bo ona w nocy strasznie sie wierci i kreci wiec nie wiem czy by nie wypadla z tamtego. A tak gaduła straszna, trzeba uwazac co sie robi przy niej i mowi, bo wszystko opowiada np. dziadkom. Zaczęło sie u nas coś co podchodzi pod bunt dwulatka. Czasami jak wpada w szał to nie wiem co robić, nic nie da jej się wytłumaczyć bidulka płacze w niebogłosy. Mija z 5 min i wraca moja Alisia (jakby dwa rozne dzieciaki ha ha) i ociera łezki i mówi "Alusia nie płacze wiesz, już nie płacze" W ogóle śmiać mi sie chce bo czesto jak cos mowi do mnie tzn opowiada to konczy to takim przeciagnietym "wieeeeeesz". Tata przerazony ze teraz dwie baby go w domu zagadaja na smierc hihi. A co u Was? Pozdrawiam i zycze milego dzionka
 
reklama
cześć dziewczyny, sto lat nie pisałam ale czytam na bieżąco (choć dużo tego nie ma :-D) u nas wszystko ok. Znalazłam prace, z której jestem bardzo zadowolona ale cóż nie pozostawia czasu na inne przyjemności typu pisanie na forum. Mateuszek rośnie jak na drożdżach, waży już 15,3 kg:szok: i ma różne fazy, teraz np. jest bardzo grzecznym, rozgadanym i przytulańskim chłopczykiem, z sikaniem na nocnik to pewnie jesteśmy w tyle za murzynami, ale jakoś się tym strasznie nie przejmuje a w końcu zaczynam widzieć jakieś postepy w tej kwesti.
I tak leci u nas z dnia na dzień powoli, spokojnie tak jak lubie
Pozdrawiam i składam już na zapas wszystkimdwulatkom wrześniowym życzonka urodzinowe samych dni wypełnionych po uszy radością i zabawą.
 
Do góry