reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
kerna ale właśnie to dziwne bo ja jem dużo owoców warzyw mało pieczonego masła też nie nadużywam, ciśnienie i pozostałe wyniki mam w normie ,własnie robi sie ciepło to znowu zacznę biegać yh... zastanawia mnie czy tabletki antykoncepcyjne moga mieć wpływ na cholesterol :confused:
jak Twoja mama robi tą nalewkę mogę przepis??
 
Witam, witam :-)

Justyna, wiem o czym mówisz..będzie dobrze, zobaczysz…

Ksiulka, tabletki mogą mieć wpływ..i stres.. to z takich rzeczy mniej popularnych a wpływających na podwyższony cholesterol..no i dziedziczne to tez…

Pacjent przychodzi do psychoterapeuty:
- Mam ostatnimi czasy, panie doktorze, problemy z postrzeganiem świata.
Doktor wyciąga z szuflady reprodukcję obrazu "Trzej bohaterowie" i pyta:
- Co Pan tu widzi?
- Widzę trzech pedałów.
- Dlaczego?
- No jak to dlaczego? Stoi trzech mężczyzn, żadnej kobiety, nie może być
inaczej - to pedały.
Z drugiej szuflady doktor wyciąga obraz lecącego klucza żurawi.
- A co teraz Pan widzi? - pyta.
- Klucz lecących pedałów.
- Dlaczego?
- No jak to dlaczego? Lecą a każdy każdemu w d*pę zagląda...
Doktor zafrasowany chowa obrazki i pyta:
- A jak mnie Pan postrzega?
- Według mnie, Pan też pedał!
- Dlaczego?
- No jak to dlaczego? Siedzi sobie Pan tutaj, obrazki pedałów ogląda...


Maretka, ale ładnie wyglądacie ;-)
Chcialam zapytać czy wiecie jak szybko teraz będą rosly stópki naszym Maleństwom??? Bo rosną już chyba wolniej..To stópki też?? Bo sie zastanawiam czy jak kupię teraz półbuciki to na jesien będą jeszcze czy nie??

Buziaki
 
KERNA dzieki :)
Tosia u nas w rodzinie nie ma miażdżycowców , a z tym stresem to normalnie jak u każdego ale te tabletki może rzeczywiście tak jak piszesz kule i co teraz jak przytulanko bez tabl.. :sorry2:
 
witam,
ostatnio przechodzimy z Maksem gehennę, zęby idą od ponad 2 tygodni, wczoraj jeden kieł juz lekko się przebił ale młody marudzi strasznie, na noc nurofen trzeba bo wczoraj już tak wył, usnął o 21 a o 22.30 płakał jak najęty, musiałam dać przeciwbólowy i okno otworzyć aby chłodno w pokoju było bo wtedy lepiej śpi:tak:

Justynka cieszę się, że odzyskałaś humor. Będzie dobrze:tak:
 
hej jestem tak zalatana że nawet nie mam czasu porządnie przeczytać wszytstkiego co napisałyście od 2 tyg załatwiam to mieszkanie jeszcze jutro mam dwa spotkania z radnymi do tego chcę w końcu skończyć te jazdy bo prawko zaczełam robić we wrześniu a tu już prawie kwiecień non stop coś do roboty ale może uda nam się kompa teraz naprawić to będę mogła częściej zaglądać ;-) widziałam się wczoraj z Loreną mam was wszystkie gorąco pozdrowić Madzia czuję się dużo lepiej już nie dostaję antybola więc może w tym tyg. wyjdą ze szpitala ;-)
lecę sobie kawę zrobić bo mordka mi się drze niesamowicie ;-)
 
Widzę, że tu pustki. Ja po pracy też mam za dużo do zrobienia. Zmieniliśmy zdanie co do opiekunki i taka z doświadczeniem obiecała nam, że przyjdzie, mam nadzieję, że będzie ok. Strasznie mnie to stresuje.
No a na dodatek w sobotę byliśmy na zakupach a w niedzielę rano mały budzi się z policzkami w takich drobnych krostkach, pomyślałam sobie, że połaził między tymi ubraniami, kupiliśmy mu maskotkę do spania tygryska i poleżał na niej i uczulenie mu wyskoczyło. Ale niezbyt to złazi i niezbyt blednie wapno daję mu i wit. c i podejrzewam, że to rumień wirusowy chociaż na ciało mu się to nie rozprzestrzeniło. Podobno rumienia się niczym innym nie leczy tylko trzeba teraz uważać żeby się nie przeziębił, ale jeszcze ma zaczerwienione oko i kończy mu się zaświadczenie na pepti więc jutro mąż go zabiera do lekarza.
 
reklama
Witajcie kochane mamusie.Ależ pustki...
No ale ja tez na chwilkę,bo nie mam czasu....
Prosze jeszcze tylko o jedno abyście trzymały kaciuki za moją mamusię....stan się pogorszył i jutro moja mamusię przewożą do Wrocławia -będzie miec 2 operacje: będa otwierac znowu głowę i wycinać jej tego guza oraz beda otwierać płuca by usunąć gada:-(....Przepraszam ale na prawde jest mi bardzo ciężko już czasami nie daję rady.....nie proszę o wiele proszę tylko by moja mama jeszcze pobyła z nami....
Pamiętam o każdej z was.....ale mam ciężki czas u siebie....pozdrawiam.
 
Do góry