reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

bafinka chyba mam ten sam problem. Z checia bym poszla z nadia do fryzjera,bo juz jej grzyweczka na oczka wchodzi,ale ona taka ruchliwa i watpie zeby spokojne usiedziala. Ja jeszcze mam ten komfort,ze moge ta grzyweczke spineczkami poupinac,tylko,ze spinki na wlosach tez za dlugo sie nie trzymaja,bo zaraz panna je sciaga.
Ja juz dzisiaj zaczelam swiateczne gotowanie. Barszczyk i paszteciki oraz pierogi zrobione. Jutro po pracy kolejne godziny w kuchni,ale za to w swieta palcem nie kiwne i bede odpoczywac;)
 
reklama
Sawi rowniez,mam nadzieje,ze swieta byly udane. Teraz przed nami Sylwester:) jakie plany macie? Nadia jednak zaliczyla pierwsze sciecie wlosow. Na wigilie przyjechal do nas mojego P przyjaciel,ktory jest fryzjerem,wiec korzystajac z okazji poprosilam go by podcial Nadii grzyweczke i ogolnie wloski. Myslalam,ze mala bedxie sie krecic,uciekac i ogolnie bac sie,a tu niespodzianka.Nadia byla tak spokojna,ze sama nie wierzylam,ze to moje dziecko,a przy tym pelna powaga. Powazna klientka:)
 
jak tam wasze szkrabiki
moja Heluśka mały łobuzek
bije starszą siostrę
chodzi do żłobka
chwilowo jest na wakacjach u dziadków

a my z meżem mamy chwile dla siebie
sprzątamy,ja na spokojnie mogę zająć sie salonem
(nie wiem czy pisałam otworzyłam salon fryzjerski)
21 lipca wyjeżdżamy nad morze (jak zawsze pod przyczepe do Dębek)
 
Do góry