reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

czesc i czołem :)
JA się wczoraj na mojego dziecia wyżaliłam, miałam mega doła, a tu poprawa :-D:-D:-D cały dzien była grzeczna , śmiała się i zaczęła gaworzyć i w bujaczku leżałą i spac poszła ze dwa razy ( oczywiscietez w bujaczku ) o łóżeczku w dzien nie ma mowy. A wieczorem ją odłożyłam do łóżeczka bez przytulanek i też zasnęłą !!!!!!!!!!!!!!!!! :-D:-D:-D:-D:-D A dziś obudziłą nas z takim bananem na buziuli, że hej !!!!!!!1 A teraz lezy w huśtawce i oglada Bolka i Lolka ( i się tak śmiałą, że czkawki dostała )))))))))))))))))))))) !!!!!!!!!!!!!! :-D:-D:-D


Przyszła mi ta lalka Malina czy jak tam ;) szału ni ma, no i ma naderwane skrzydłą (muszę je przyszyć ) - to mnie akurat wkurzyło, bo chciałam ją prosto do chrzesnicy posłać i byłaby siara!

Co do kąpieli - to ja daje tez cieplejszą wodę, w zimnej płakała
 
reklama
kochane my też nie lubimy zimnej kąpieli haha.
ja to we wrzątku się kąpie, tylko jak z Hesią się kąpie, to leję zimniejszą, a ona i tak mowi tss tssssss, ze gorąca.
Jak ona byla mała, to ją kapałam w 41 stopniach, bo ona niedogrzana, i wiecznie jej zimno. o powiem wam, ze tak się rozluźniała, że i kupke robiła w wannie, i podsypiała mi. nie było problemów. i małemu też leję ciepłą wodę, mocno ciepłą, bo o to chodzi w kąpieli, żeby nie zmarznąć, tylko się zrelaksować. i jemu leje okolo 39-40stopni. zalezy jak sie naleje.

a dzis wstawałam tylko raz.

zasnął o 21,30, obudził o 2,30, co prawda 1,20min nie spał, robił kupę i dojadał. ale pozniej od 4 spał do 7.40. no złote dziecko ha. za to teraz mi coś burczy :happy2:
 
WITAM:)

A no to racja mój też nie lubi za "zimnej" wody i teraz leje cieplejsza i sobie fajnie leży tyle ze pod koniec płacze a dokładnie jak zacyznam główke myc i wtedy na ręcznik przekładac i może to być dlatego że zimniej się mu zrobiło bo jak opatulam ręcznikiem od razu ciszaaa...i wtedy juz mogę go ubierać itp.bez płaczu :)

Mój się budzi w granicach 1-2 w nocy a potem 4-5-5:30 rano :)gdzie cycuś przewinięcie i zasypia sobie w łóżeczku chyba ze zapodam jeszcze raz cycusia po przebraniu(bo i tak bywa ze się domaga niekiedy z dwóch wypić)i zasypia przy nim gdzie w łóżeczku juz spi po przeniesieniu...

Marcelek w ogóle lubi po kąpieli leżeć w naszym łóżku:)na mojej podusi przykryty kołdrą i tak sobie patrzy a ja w tym czasie zabieram się za moją kapiel i potem przychodze cycusia daje i wtedy zasypia i do łóżeczka gdzie już wtedy na noc spi:)a kąpie różnie ogólnie od 7-8 w tych godzinach bo i też tak moje smerfy kąpie(ja całą trójkę po kolei jadę hehe) :))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Moja tez wodo -ciepłolubna :-ppo mamusi bo ja w bardzo goracej sie kapie moja na poczatku płakała przy kapieli ale teraz leje wiecej wody i cieplejszej i ok ,a i troszke ja karmie bo jak jest głodna to wrzeszczy a tak pare razy z cyca i do wody i cichutko spokojnie potem wycieranie smarowanie i cycus i nyny:-p.J Pati przestała ulewac juz od jakiegos czasu zmnieniłam bebilon na bebiko do wozka włozyłam cienkiego jasia pod materac w łozeczku podłozyłam rozek złozony na poł i skonczyło sie ulewanie:szok::-D tz uleje jej sie czasami ale to takie kilka kropli a nie tak jak przedtem:-D:-D a dzis przelezała na macie 45 min bez płaczu:szok: :szok::-D :-Da mama w tym czasie na szmacie latała:-p;-)...

Miłego dzionka:-) :-)
 
witam przy porannej kawce:-)

Moja tez z poczatku plakala przy kapieli,nakladalam jej pieluszke na brzuszek i po placzu. Teraz kapiemy w cieplejszej wodzie ok 40 stopni. Najlepiej we wodzie lubi lezec na brzuszku, w ten sposob nauczyla sie piekne unosic glowke:-D

Nagapalma moze to ten skok rozwojowy u twojej coreczki,...

chyba wiem juz o co chodzi mojej malej:tak:ona lubi possac, a ze mleczka leci mi sporo,to denerwuje sie jak zaczyna leciec, wtedy sie odpycha,wygina itd. Jak ona jest czesto przy piersi to sa one bardziej miekkie,(wtedy tak nie tryskaja), tyle ze tym sposobem zwieksza sobie produkcje mleczka hmm...
 
A nam właśnie przyszła hustaweczka i maliński już tam leży i ogląda rybki nad głową. Super sprawa już go mama nie interesuje haa haa... Nawet jeszcze baterii nie wlozylam ale hsta się samo z siebie przez jakiś czas z rozpędu. No aż się chyba wezmę za składanie prania bo już poodkurzalam i pozmywalam naczynia :D
 
O tak, ciepła woda najważniejsza ;) też był ryk, to potem kąpiele w 39-40 ja ledwo dawałam radę zanurzyć rękę, ale Maluszek szczęśliwy, różowy :D haha, teraz już troszkę chłodniejsza, jakieś 36-38 :) i kupiłam mu pieluszki do pływania i pływamy sobie w wannie :) w ramach przyzwyczajania do basenu, bo może za 2 miesiace pójdziemy, więc co dwa dni ubieramy pieluszkę, wchodzę z nim do ciepłej wody i podtrzymuję go a on macha łapkami :) zabawa przednia, ryk jest jak wyciągam z wody haha :) polecam, lepsze niż spa takie moczeniu pupy w gorącej wodzie :D
 
reklama
u nas dzis piekna pogoda,sloneczko pieknie swieci:tak: ale wiosenka moze byc:-D

uciekamy zaraz na tescowe zakupy,bo mala z wszystkich body powyrastala:szok:
w biedronce kupilam ladne rajstopki niemowlece,ale nie wiem kiedy byly w ofercie:sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Do góry