reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Ajj dziewczyny tyle problemów na sam koniec:-(


Alicjaaa współczuję szpitala, ale jak mus to mus:tak:

Maddlena no silny chłopak chce urosnąć to musi dużo jeść;-)

Felicity i co podziałały coś te Twoje kosiarkowe wyczyny?:)

Ja dzisiaj miałam dwa tak mocne skurcze, że prawie się poryczałam z bólu:szok: I moja pierwsza myśl, że jak porób ma wyglądać jeszcze gorzej to nie wiem jak ja dam radę, a byłam tak pozytywnie nastawiona, chyba dopiero do mnie dociera co mnie czeka:zawstydzona/y:

Ann_ no u mnie poza tymi dwoma skurczami cisza dzisiaj;/

Ania// super sobie radzisz, brawo:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja chętnie pójdę, ale po północy jak mój z pracy wróci:-p

Matko jutro mam termin, jak ja bym chciała, żeby to było juuuuż:wściekła/y:

Ania// Ty tu teraz nie cwaniakuj, bo my Ci wszystkie w dwupaku zazdrościmy:D
 
Oj wiem ;* nie cwaniakuje ;) mogla by ktoras zrobic niespodzianke urodzinowa dla mnie jutro ;)
A ze ty Bubless masz jeszcze termin na jutro to moze akurat ???
:*
 
Dziewczyny zaraz ske załamie przepraszam ale cały dzien starałam ske odpisać każdej i w ostatnim momencie odrzucilam notkę i wszystko poszło out ;/

Ale Wy wiecie ze zycze Wam jak najlepiej ;*

Ja dzis dostałam b1 i cos jeszcze na wyczulenie macicy bo na ktg dzis i wczoraj nic zero skurczy...

Ale musze jeszcze jutro poczekać az kolezanka urodzi ;)

No to łaski jutro bede najwyżej odpisywać na raty i tyle ;)

Miłej nocki ;* a bo dzis po badaniu juz mam rozwarcia na 1 opuszek cieszę sie z tego bardzo ;)
 
Ania// ja bardzo chętnie, ale nie wiem co na to mój synek, bo on jakoś nie chce ze mną współpracować, już w brzuszku pokazuje charakterek:-D

EM ka
no to super, że już jest rozwarcie, to czekamy na dalszy rozwój akcji u Ciebie, no i żeby się z tą wanną udało:tak:
 
Bubbles no powiem ci że ja byłam dzisiaj mile zaskoczona, bo lekarz powiedział że szyjka już prawie zgładzona, a ja nie czuję żadnych skurczy bolesnych i że to dobra droga do szybkiego porodu.Oby to była prawda chociaż przy rozwieraniu pewnie już zaboli ;)

Ania ja się wpisuję na dzisiejszą nocna listę (jutro i mój termin) do szybkiego porodu, najlepiej takiego jak twój hihi :-D (marzenia :sorry:)

Emka nie przejmuj się, widzisz aplikacje BB chyba dobijają wszystkie posty tych co z niej korzystają. Nie obrazimy się kiedy raz nam nie odpiszesz. Zadowala nas informacja o twoim postępującym porodzie, kciuki ciągle zaciśnięte. :*

Amaliee rozumiem, a mi dziś gin powiedział że mój maluch duży (3700) chociaż podejrzewam że ta waga troszkę na wyrost, ale to się okaże po porodzie ;-) także twoja córcia faktycznie duża jeśli aparatura się nie myli, ale nie musi tak być.

aureolcia nie bo nie chcesz dziś, czy nie bo nie czujesz że coś się rozkręci?
 
Dziewczyny trzymam kciuki za te oczekujace w szpitalu jak i w domku.

Ala, ja tez mialam w 32 tyg zapalenie oskrzeli, dostalam antybiotyk i wszystko ok. a na drugi dzien czulam ogromna poprawe. Wierze ze sie podleczysz do porodu, a nie martw sie Agatce dostarczysz przeciwciala w mleczku w razie porodu.

Sorki, że sie nie odzywam, ale u nas z kolei niezły sajgon. Zuzia ma kolki wiec praktycznie caly czas placze i jest noszona, Olka sie wscieka ze nie mam dla niej czasu, wiec nawet nie mam kiedy posprzatac, czy ugotowac :/ W dodatku maz wraca od piatku do pracy i zostaje sama z wesolym towarzystwem.
 
reklama
Amaliee 4200 ? Wow! Moze powinnas miec cc przy tak dużym dziecku. W kazdym razie powodzenia.

Alicja no szkoda że jesteś rzeczywiście tak chora. Nie smutaj tam w tym szpitalu. Jakos dacie rade.

Rajo no to pomyślnej nocy. A może chce cie ma oddział, żeby wywołać poród?

Ann ja tez nie przytyłam przez ostatni miesiąc, a Franio przybierał. Kciuki zaciskam za poròd do końca tyg.
A z tym odpisywaniem wszystkim to jakos tak dzisiaj mi się udaje. A może poprostu zatęskniłam za forum;-)

Bubbles nie nakręcaj sie. Poród nie taki straszny. A może urodzisz błyskawicznie?!

EM Ka a ja miałam nadzieję, że Ty już po ... kciuki za rozwój akcji.

Wesolutka współczuję kolek u Zuzi. Szkoda maluszka, ze musi cierpieć. A brud/kurz nie ucieknie (niestety). ;-)

Jejku. Napisałam dzisiaj aż 3 posty! Wow. Spróbuję być już na bierząco.
 
Ostatnia edycja:
Do góry