reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
Maddlena ja się nie nakręcam, tylko zdałam sobie sprawę, że to jednak będzie bolało:-D

Ann_ no to super, że u Ciebie tak się bezboleśnie akcja rozwija, ja już nie mam żadnych wizyt to się nie dowiem co u mnie:( Dopiero w razie co 1.10 mam się zgłosić do szpitala, jak do tego czasu nie urodzę.

Wesolutka no to niezły sajgon będziesz miała do ogarnięcia jak Mąż wróci do pracy, ale kobiety najlepiej sobie radzą w najtrudniejszych sytuacjach, więc pewnie dasz radę:tak:

 
aureolcia no to jednak może też się załapiesz tej nocy kto wie ;)
Bubbles ty przynajmniej do 1 masz czas bo ja już w poniedziałek mam iść na oddział jeśli nie urodzę :-(

Maddlena
no to wracasz do żywych hihi, jak mój będzie dalej tak przybierał to też będzie nie mały człowieczek z niego

wesolutka szkoda dziewczyn, bo i Zuzia się męczy biedna a i Ola tęskni, oby się szybko ułożyło, kciuki za to :)
 
Tak chcę wiedzieć. U nas coś się kręci ale mam nadzieje ze to nie to.
no u mnie to była ostra sraczko-rzygaczka czyli leciało górą i dołem, myślałam że mi żołądek wywinie na drugą stronę,natomiast Wiktor załapał jak miał jakiś rok i mam nadzieję dzięki szczepieniu tylko przez kilka dni miał lekką biegunkę i tyle
 
ja juz ze szpitala przesylam pozdrowienia. traktuja mnie tu tak jakbym wymyslila sobie to zapalenie oskrzeli - ale pani prawie nie kaszle !! wariactwo. i najlepsze stwierdzili ze mam lezec sama na sali po czym przed chwila przywiezli pania po porodzie !!! niby maja ja zabrac w nocy ale jednak.

Emka i reszta "przeterminowanych" - trzymam za Was kcuki dziewczyny.
 
choco, mojej sasiadki corcia ma 2 miesiace i juz miala dwa razy rota.. .niestety szpital w obu przypadkach. Podobno strasznie wymiotowala, i momentalnie sie odwadnia takie dziecko, wiec kroplowka konieczna.
 
reklama
Do góry