reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Ameliee ja mam zamiar kupic krzeselko z ikei hehe ;) do tego dokupic ochraniacz i bedziemy jesc ;) krzeselko wyjdzie nas ok 70zl ;) z tym ze ja potrzebuje tylko do karmienia ;)
Moze warto zobaczyc po komisach czesto fajne i tanie sprety idzie dostac ;)
 
reklama
U nas Tak akurat bedzie ;) po 6 miesiacu zaczniemy jesc ;) zobacze jak maly bedzie sobie radzil a mam tez lezaczek wiec na spokojnie damy rade ;)
 
a u mnie krzesełko przy synu w ogóle się nie sprawdziło. Jak ktoś ma dużo miejsca w domu, stół gdzie wszyscy jedzą posiłki to i krzesełko mozna postawić żeby dziecko wspólnie jadło, a u mnie ono stało w dużym pokoju i zawalało miejsce. Niestty kuchnie mam długą ale wąską, nie ma możliwości na zamontowanie żadnego stołu nawet składanego, duży pokój też wcale nie jest na tyle duży aby krzesełko stało tam ciągle tak więc sprzedałam prawie nowe bo i tak karmiłam wiecznie w bujaczku. tak więc jak ktoś ma małe mieszkanie to nie polecam, może nie jest to zbędna rzecz ale bez niej mozna sobie poradzić :tak:
 
ja mialam przy starszej corce takie drewniane a potem rozkladalo sie na krzeselko i stolik. odkad mala siedziala to caly czaw w nim jadla przez jakies 4 lata a wczesniej to w bujaczku fisher price ja karmilam kaszkami lyzeczka dopoki nie siedziala
 
Witam się bardzo słonecznie chociaż wiaterek nas nie opuszcza:)
Hmm widzę że temat krzesełek jest na tapecie. Jej ja nie nadążam:/
Faktycznie super są te krzesełka z regulacją ale ceny dość znaczne;) ja całkiem jeszcze nie wiem jakie kupię. Najpierw jednak chciałabym je zobaczyć w sklepie "na żywo".

Ania karmisz tylko piersią? Czemu czekasz do 6 msc na dokarmianie? Ja też tak chciałam i teraz już sama nie wiem:) Wyczytałam w "schemacie żywienia niemowląt" żeby jednak zacząć w 5 miesiącu...

Dziewczyny, w smyku są mega promocje- do 70% na ubranka i buciki. Zrobiłam dzisiaj tam ezakupy i mi wyszło że zaoszczędziłam 290zł więc sporo. A te ciuszki są naprawdę dobre gatunkowo więc polecam :)
 
ja tam nie narzekalam specjalnie. Majka do dzis korzysta ze stolika a ma juz prawie 6 lat no ale Ty Amaliee zewsze jestes do wszystkiego nastawiona anty :p wiec ciezko Ci dogodzic.
 
Pastelowa tak karmie piersia tylko ;) corce tez zaczelam podawadz jedzonko jak miala ok pol roku :) zaczynalam od kaszki ;) a potem juz poszlo i tak jej zasmakowalo ze przestala pic moje mleko jak miala 6,5 miesiaca ;)

Ja tez na to krzeselko nie narzekam Nati w nim je rysuje uklada puzle i woele rzeczy robi w nim ;)
 
reklama
Temat krzesełek rozbujany ja chyba jednak zostaję przy drewnianym z linku, potem posłuży za krzesełko i jeszcze jako tako wygląda. To prawda nie ma regulacji oparcia i szkoda ale chyba zakupię teraz leżaczek bujaczek o max wadze do 18 kg.
Amaliee - faktycznie klapa z tym Twoim krzesełkiem :eek:

Dziewczyny Pastelowai ania// dlaczego chcecie wprowadzać nowe jedzonk po 5 czy 6 mies?

Jeśli chodzi o niechciane prezenty to i ja takowy dostałam dla małego a mianowicie chodzik niby się przyda ale ja chciałam zupełnie inny z bajerkami jakie to dzieci lubią - melodyjki światełka grzechotki a w tym nic się nie dzieje i nie ma blokady kółek :eek: więc jak mały stanie to od razu się rozjedzie.

Pastelowa ja poluję na przeceny w Zarze. W przyszłym tyg będzie 2 przecena. Kurtkę na kolejną zimę już kupiłam za 30 pln. W Smyku mój małż ostatnio zaszalał. Kupił kilka fajnych bluz i bluzeczki ale do tych bluzek ogolnie nie mam przekonania bo po praniu robią się mega szerokie na dole i na moim chudzielcu nie wyglądają dobrze.
 
Ostatnia edycja:
Do góry