reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
Witajcie ;) chętnie do Was dołacze :) w 3 cyklu starań 30.12 zobaczyłam pierwsze upragnione 2 kreski na teście - bladziochy bo byłam jeszcze przed datą spodziewanej miesiączki, testy powtarzałam codziennie i za każdym razem stawały się coraz grusze :)) a dzisiaj byłam na becie i godzinę temu odebrałam wyniki - 187,6 ! a to dopiero 29 dc ;))) jestem przeszczęśliwa! wizytę u gina mam 9.01, a jeśli chodzi o moje objawy no to ok tydzień temu bardzo zaczęły mnie boleć piersi, teraz dołączylo do nich podbrzusze, no i mega senność :p mogę spać wszędzie i o każdej porze ;)
 
Witajcie przyszle mamusie! :)

Oczekiwałam na watek, wiec póki co napiszę....
W poniedzialek na tescie wyszły dwie krechy, beta hcg na 139, dziś miałam powtorke bety więc zobaczymy jak rośnie...
Wstepne obliczenia terminu to 8 wrzesien.
U gina jeszcze nie byłam, rodziny nie informuje na pewno do czasu USG.

wesolutka85 ja jestem z Krakowa,
znasz jakiegoś gina z Ujastka godnego polecenia? :)
 
witajcie dziewczyny :D super że nas już tyle, a to dopiero poczatek miesiąca :)

nimfii, mnie z ujastka polecano dr dariusza gołąbek
 
Witam się, już po pracy, szykuję mężowi obiadek:p córa śpi zmęczona.

Fajnie że jest nas coraz więcej:) Już nawet przenieśli nasz wątek:)

Ja kolejną wizytę mam 31 stycznia na której mam nadzieje już usłyszeć serduszko:)

Co powiecie kochane na wątek " Nasze testy-Galeria?:D


Ja dziś ledwo się trzymam, głowa mnie boli, wymiotów na szczęście nie ma teraz, ale były całe Święta:( ale jakoś dałam rade..
 
Witam wszystkie przyszle Mamusie :) choc to jeszcze niepotwierdzone przez bete (czekam na telefon z wynikami) to 5 pozytywnych testow oraz intuicja kobieca podpowiada mi, ze tym razem sie udalo :D
 
MinieMe- Witamy:)
Daj znać jak po wynikach? kiedy będziesz je miała?:)


Ja mam dziś słaby dzień, w pracy ledwo stałam na nogach, łeb mi pękał...przyjechałam do domu, zrobiłam obiadek mężowi i położyłam się do łóżka 25 po 16 ustawiając na 17 budzik żeby córkę obudzić, wstałam zmarzłam jak nie wiem co chodzę w ciuchach i w szlafroku i trzęsę się jak galaretka... wypiłam ciepłą herbatkę.. i ledwo dobiegłam do kibelka... cud że zdążyłam:)
 
Witam Was:) Chciałam dołączyć do Was- chociaż na razie też tak nieśmiało:) wczoraj zobaczyłam II kreski na teście wykonanym po południu, a dziś rano powtórzyłam dla pewności:p Czekaliśmy prawie 8 lat na te kreski ( za sobą mam 2 poronienia , ale tam były od samego początku problemy- testy nie wychodziły, w badaniu mała beta chociaż ciążowa) ...
Wczoraj doznałam szoku:p Druga kreska jest jasna ale widoczna bez problemu:) będę powtarzała jeszcze testy, żeby były II mocne:p na betę się nie wybieram- zbyt mnie to stresuje... a do lekarza idę za tydzień:):-)

Aha termin teoretycznie 8 września:)

A ogólnie to sądziłam,że mam od świąt jelitówkę:p bo najpierw wymiotowałam, a teraz ciągle mi niedobrze, czuje wszystko w przełyku i muszę uważać ile i co jem:p
 
Ostatnia edycja:
Wyniki powinny byc dzisiaj, ale pewnie otrzymam je dopiero po weekendzie. Nie mieszkamy w Polsce. Sluzba zdrowia dziala u nas troche inaczej, a szkoda, bo nie moge sie juz doczekac :)
 
reklama
Witan tekila:) widze bardzo dlugo czekaliscie na malenstwo:)) super ze sie udalo:)) napewno bedzie wszystko dobrze:))
Minieme kurcze bardzo dlugo musisz czekam na wyniki.
 
Do góry