reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama jest zadbana!

no to ja napisze jedynie ze smarowanie nic, a nic nie pomaga na ciemne kropki na nogach:p
stracilam wszelka nadzieje, hehe:)

depilatorem probowalam pachy znow ogolic... przy pierwszej krwi dalam sobie spokoj;)
:szok::szok: ja ma depilator z nakładką chłodzącą i nawet do nóg zeby golić nie mogę sie przemóc (i tak sobie leży w szafce nie uzywany) wrrr boli jak cholera a pachy:baffled::baffled:ja bym nie dała rady
a jeżeli chodzi o depilację nóg to zdecydowanie wole woskowanie jakoś mniej boli niż depilator no a na inne miejsca pozostaje maszynka tylko podobnie jak u Harsh mam tam tak wrażliwa skórę że zawsze są podrażnienia:-:)-(

a mam jeszcze elektryczna maszynkę do golenia dla kobiet (mąż mi kupił bo ponać fajna sprawa) nie polecam dziadostwo jakich mało to już lepsza jest jednorazówka bo po tej elektrycznej nogi jak tarka trą tak więc sprzętów do depilacji masa ale wszystko leży.
 
reklama
hehe, Nuska..u mnie tez..
depilator, 2 golarki damskie... do tego 4 rodzaje kremow...i co? albo boli, albo zle goli...albo uczula...

a wiecie? chcialabym..tak sama dla siebie miec ladnie zrobiona okolice bikini...
bo mnie to powoli wkurza szczerze mowiac...

Hruda, a moze sa jakies zabiegi na te kropki na nogach?
 
Depilator... respekt dla pan, ktore go uzywają. Nie przemogłam sie nawet pol nogi ogolic tym narzedziem tortur.

Co do golenia nog, to polecam nie golić "pod włos" tylko z włosem, czyli od kolana w kierunku stopy.
 
Hruda, a moze sa jakies zabiegi na te kropki na nogach?
Harsh - czy te 'kropki' to podraznienia?wrastajace wlosy? lub za sztbko wyrastajace nowe wlosy?jesli to pierwsze to profilaktycznie polecam nawilzanie skory ALE!!!! musisz dac jej czas by nacieszyla sie tym 'podarunkiem' i poczekac az caly naskorek sie odbuduje, kilka tygodni,zeby zobaczyc efekt w postaci 'zero kropek':-)Potem peeling, ciepla kapiel i depilator - elektr lub chemiczny...choc w twoim przypadku polcilabym woskowanie cieplym woskiem lub cukrem ( w gab.kosm)
 
Luandzia - ze strony ktora mi podalas znalazlam dwa fajne kremy pod oczy
ŻEL POD OCZY LAVERA ( bardziej eko)
Dzika róża- naturalna pielęgnacja twarzy
Esencje ze świetlika, zielonej herbaty i dzikiej róży chronią i łagodzą najbardziej wymagającą skórę pod oczami i wokół nich. Niezwykle skutecznie pielęgnują i zapewniają optymalne nawilżenie.

Składniki: wyciąg z płatków róż*, roślinny olejek glicerynowy, roślinna gliceryna, oliwa z oliwek*, Irish Moos (czerwone algi), olejek z jojoby*, wit. E, kwas hialuronowy, squalan, lecytyna, liposomy, olejek z wiesiołka*, substancja czynna z korzenia lukrecji, olejek kokosowy, wyciąg z dzikiej róży*, wyciąg ze świetlika*, wyciąg z zielonej herbaty*, hydrolat mirtu*, hydrolat kwiatu pomarańczy*, masło shea, trójglicerydy, roślinne sterole,
wit. C, mieszanka olejków eterycznych.

oraz
KREM POD OCZY PIELĘGNUJĄCO- WYGŁADZAJĄCYAVA( mniej eko ale czemu by nie wspierac rodzimej produkcji!)
Zapobiega tworzeniu się zmarszczek, spłyca już istniejące. Spowalnia proces starzenia się skóry.

Obrzęki pod oczami ulegają zmniejszeniu, ustępują oznaki zmęczenia oczu.
Skóra jest nawilżona, bardziej napięta, elastyczna, wygładzona, młodsza.
Składniki wg INCI:
Aqua, Phytosqualan, Ceteareth-6 Olivate, OleaEuropaea (Olive) Fruit Oil (and ) Olea Europaea (Olive ) Oil Unsaponifiables (and) Hydrogenated Vegetable Oil (and) Glyceryl Stearate (and) Glycine Soja (Soybean) Sterols (and) Beta-sitosterol (and) Tocopherol, Olive Oil, Hydroxypropyl Starch Phosphate Ester, Gluconolactone ,Sodium Benzoate, Calcium Gluconate, Glycerin, Olive Oil Unsaponifiables, Cetearyl Alcohol, Althea Officinalis Root Extract, Zingiber Officinalis Root Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Xantan Gum, Cymbopogon Schoenanthus, Lavandula Officinalis
Mysle ze dla twojej wrazliwej cery beda ok. Odradzam jesli masz cere wrazliwa i sucha produktow firmy Weledy IRYS - cudownie pachna ale jakies za..lekkie i alkoholowe tzn mnie jakby wysuszlay skore, a tez mam przesuszona.
 
wlasnie ostatnio czytalam o tych zabiegach cukrowych...

to poczekam jeszcze troszke, oczywiscie nawilzam czesto :)

A kropki to nie podraznienia i nie wrastajace sie wloski... one sa dosc ciemne... zastanawiam sie czy to nie jakis rodzaj blizn?

Hruda, a co sadzisz generalnie o kosmetykach avon i oriflame?
 
Hruda, a co sadzisz generalnie o kosmetykach avon i oriflame?
A jak myslisz Harsh? zreszta juz pisalam...dla mnie to zwyczajne mazidla ktore powinny kosztowac 2-3 zlote za duzy sloik kremu i to wszystko. Swietne katalogi, opakowania i forma dystrybucji - tu sie nakleza uklony! Pamietac nalezy ze ta cala kolorowa otoczja jest wliczona w cene kazdego produktu wiec klient za to placi...skoro chce!
ale jakosc produktow? za ta cene? zenada. Zreszta wielokrotnie mialam okazje ogladac cery moich klientek stosujacych Avon...przychodzily do mnie i pytaly: Sluchaj, taka mam przesuszona cere, albo zanieczyszczona, co mam zrobic, bardzo mnie to martwi...ale jak sie pytalam co stosuja? odpowiadaly ze Avon i ze sa zachwycone..nie rozumim zupelenie, czym zachwycone??? ze maja tak sucha skore lub podrazniona? czy ze ladne opakowanie stoi w lazience? Kosmetyki avon i oriflame? no coments...moze maja jakies poszczegolne egzemplarze warte uwagi...ale ja ich stosowac nie bede - NEVER!:tak::-D
 
Hruda, a moze sa jakies zabiegi na te kropki na nogach?
Ja mam tak samo niezależnie od sposobu depilacji takie kropki mnóstwo kropek i dokładnie jak piszesz to nie wrastające włoski ani nic podobnego :-:)-:)-:)-( już raczej podrażnienie ale już próbowałam peeling nawilżanie i nic nie dało/.
 
reklama
Do góry