reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama jest zadbana!

Jasne ale musze sie zmobilizowac zeby codziennie uzywac bo mi tak czasami sie zdarza ze cos kupie a potem to lezy ( do czasu kiedy nie dobierze sie do tego moj maz , potrafi uzyc starej odzywki do wlosow jako zelu pod prysznic:-D)
 
reklama
hahaha a moj wlasnie dzisiaj uzyl mojego nowego kremu do ciala z papaja i mango..do twarzy...I taki pachnacy i zadowolony chodzil:-D...ale za to dzis nastapi prawdziwa weryfikacja tego kosmetyku, bo twarz zawsze wrazliwsza:tak:
Ale to nic...bo ja kiedys zamiast plynu do demakijazu oczy nalalam na watke zmywacz do paznokci i sruu do oka...o matko!!!!!!!
 
Moja kolezanka nalozyla jako odzywke do wlosow krem do depilacji (musiala bardzo krotko sie obciac)- bardzo zakrecona jest przeciez te kremy strasznie smierdza...:szok:
 
Ale to nic...bo ja kiedys zamiast plynu do demakijazu oczy nalalam na watke zmywacz do paznokci i sruu do oka...o matko!!!!!!!

Moja kolezanka nalozyla jako odzywke do wlosow krem do depilacji (musiala bardzo krotko sie obciac)- bardzo zakrecona jest przeciez te kremy strasznie smierdza...:szok:

luandzia- maz mojej kuzynki uzyl kiedys jej plynu do higieny intymnej jako szamponu :laugh2:

W rankingu na zwariowane pomyłki zdecydowanie wygrywa Hruda biedne oczko ale makijaż nie miał żadnych szans:-D:-D:-D:-Da tak na poważnie dobrze że nie wypaliłaś sobie oka.
Choć przyznam że krem do depilacji jako odżywka jest rozbrajający.
 
no...ja nie wyobrazam sobie pomylic depilatora z odzywka:p

wlasnie wracam z lazienki:p znow byla depilacja.. i poszlam na ryzyk fizyk...
bikini wydepilowalam depilatorem... bo wpadlam na genialny pomysl.. wczesniej te kropki po wloskach zachodzily mi jakby plynem..wiec..dzisiaj jestem niczym Olaf po kapieli... i walnelam sobie sudocrem na bikini. Zobacze czy pomoze.. poki co super uczucie...

nogi tez gladkie :) jeszcze tylko setka cwiczonek na mniejszy tylek i lece spac :)

aha.. Hruda :p
a z kolorowych to ktora firma jest ok?
 
ja nie znam niestety... ale wybieram sie do dentystki w naplywie kasy, bo mam zolte jak nie wiem co...

Hruda, jak bedziesz miala czas..ocen prosze..:p

Skład: Aqua, Glycerin, Hydrogenated Polydecene, Cyclomethicone, Caprylic/Capric Triglyceride, C14-22 Alcohols, Cyclohexasiloxane, Phenoxyethanol, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Parfum, C12-20 Alkyl Glucoside, Chlorphenesin, Tocopheryl Acetate,Methylparaben, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Xanthan Gum,Sodium Hydroxide,Geraniol,Citronellol, Linalool, Propylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Alpha-Isomethyl lonone, Polyshorbate 20, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Olea Europaea (Olive) Leaf Extract, Linoleic Acid, Tocopherol,Potassium Sorbate,CI42090 (blue1), PABA,Retinyl Palmitate,CI 17200(red33), CI1913(yellow5), Methylchlorisothiazolinone, Methylisothiazolinone



a wiecie? probowalam znalezc sklad mojego balsamu garniera i nie moge nigdzie tego wyniuchac...
 
Harsh
Skład: Aqua,Glycerin, Hydrogenated Polydecene, Cyclomethicone, Caprylic/Capric Triglyceride, C14-22 Alcohols, Cyclohexasiloxane, Phenoxyethanol, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Parfum, C12-20 Alkyl Glucoside, Chlorphenesin, Tocopheryl Acetate,Methylparaben, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Xanthan Gum,Sodium Hydroxide,Geraniol,Citronellol, Linalool, Propylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Alpha-Isomethyl lonone, Polyshorbate 20, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Olea Europaea (Olive) Leaf Extract, Linoleic Acid, Tocopherol,Potassium Sorbate,CI42090 (blue1), PABA,Retinyl Palmitate,CI 17200(red33), CI1913(yellow5), Methylchlorisothiazolinone, Methylisothiazolinone
Wiec tak: na czerwono zaznaczylam konserwanty (naliczylam ich az 8!!!) i wypelniacze
Na niebiesko skladniki ktore moga byc tylko sa nie potrzebne (wg mnie) lub jest ich za duzo np Perfum na tym miejscu ( znaczy jest go dosc sporo) moze powodowac uczulenia i podraznienia.
Na zielono oznaczylam skladniki wartosciowe tzn gliceryna na pewno jest syntetyczna ( wg mnie nie do konca wartosciowa:baffled:) ale Shea butter i olej z oliwek jest naturalny...dlaczego tylko jest go tak malo:-(...ogolnie wyglada mi to na jakis lekki krem na dzien..ale Harsh, nie kupilabym go nawet za 5 zloty!
A z kolorowek? ...no i macie mnie! TO jest prawdziwa moja pasja! :-):rolleyes:Makijaze. Wykonalam ich juz multum - oczywiscie najwiecej na sluby ( nie mozna sie wyszalec niestety;-) ) ale kocham to...
A z kosmetykow polecam fluidy: Estee Louder, Lancome, i czasem Manhattan a z cieni, rozy nasz poczciwy Inglot lub Artdeco - i nimi robie makijaze! Co do tuszow sie nie wypowiadam bo przetesowalam ich wiele ale te ktore mi odpowiadaly nie zawsze odpowiadaly moim klientkom - to zalezy od grubosci rzes, sklonnosci do podkrecania, gestosci i wrazliwosci spojowki.
 
reklama
ojej, Hruda..nie lekki krem na dzien tylko piruńsko drogi balsam do ciala z Sephory!
Ale sie ciesze, ze sie zapytalam Ciebie...

a co sadzisz o bourjois?
Ja mam ten podklad i jestem bardzo zadowolona...
[url=http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=19076]10 hours sleep effect[/URL]

a ja ostatnio jaki zakup zrobilam.. tez z bourjois.. lakier do francuskiego... dopiero prz kasie zobaczylam ile kosztowal, ale juz nie odkladalam bo wymeczylam sprzedawczynie i mi wstyd bylo...
a lakier kosztowal jedynie 33 zlote...
to bylo jeszcze w lutym, ale poki co odpuscilam sobie zakupy paznokciowe:p



a dziewczyny..powiedzcie mi..jakich pachnidel uzywacie? i czy odzwierciedlaja one wasza nature?
Bo ja uwielbiam dreaming wode... i powiem szczerze, ze to cala ja:p
 
Do góry