reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

Olisska - fakt też, że dzieci rosną dość skokowo - może akurat trafiło na moment kiedy żołądek wyprzedził resztę. Za tydzień dwa reszta dziecka dogoni żołądek i będzie w normie. U mnie komory mózgu były na granicy normy (prawie za duże) - 2 tygodnie później reszta dogoniła i jest teraz wszystko ok. Zanim zaczniesz płakać idź jeszcze raz na USG kontrolne, najlepiej do innego lekarza na innym sprzęcie, za ok. tydzień. :tak:
 
reklama
Ja bylam dzisiaj u mojego gina, który jest b sympatyczny tylko b milczacy, na moje pytanie czy wszytsko Ok powiedział "TAK" i na pytanie czy M moze jechac na służbowy wyjazd w ostatnim tyg sierpniu powiedzial, ze gwarancji nigdy nie ma, ale raczej tak i wreszcie zapisałam sie na USG na koniec lipca. :tak:
 
No mimo wszystko nie uspokoiłyscie mnie. Lekarz jest dobry, jeden z pierwszych, ktory nauczył sie obsługi USG. Wie, ze jestem polozna i powiedzial, ze nie chce nic ukrywac przede mna. Zna mnie i wie, ze conieco wize sama, widoczny byl wiekszy zoladek, porownywal z serduszkiem. Poczekam do piatku na kontrolne USG. Martwie sie, ale staram sie o tym nie myslec za wiele.Zreszta moj A. rozwalil głowe, ma 3 szwy nad łukiem brwiowym, wic juz mam namiastke "małego dziecka" w domu.:dry:
Zycze zdrówka.
 
Olisska - dziewczyny mają rację , lepiej udać się do jeszcze jednego lekarza niż zamartwiać czasem bez powodu, głowa do góry...:tak:, Bardziej współczuję tego "starszego dzieciaka:" w domu:-)
Ja dzisiaj do lekarza , strasznie jestem ciekawa co tam u Hani słuchać:):):)
Zdam Wam relacje jak wróce:-)
 
.ida mój gin też taki "tajemniczy";-).

.olliska na pewno będzie wszystko ok,trzymam mocno kciuki.

.Ja idę jutro do gina i jestem bardzo ciekawa co powie,bo ten brzuch dalej się tak stawia i mam takie delikatne bóle jak na okres,od czasu do czasu.Mam tylko nadzieję że to nic takiego. No i jak moja hemoglobina ,bo ostatnio leciała w dół a jutro odbiorę wyniki.

.Coraz bliżej te nasze porody no i teraz ten niezbyt bezpieczny czas 8 miesiąc się zbliża:eek: .
 
Oliska - trzymam kciuki oby na kontrolnym wszystko posżło dobrze
Karolina - czekamy zatem na wieści

A ja sie oficjalnie chciałam dopisać do mamuś dziewczynek dziś się moje maleństwo ujawniło:-)
 
Abigaill gratulacje:tak:

Oliska ale dwa tygodnie roznicy pomiedzy narzadami to jest norma. Poza tym sprzet tez robi swoje.Moja ma co chwila cos tam starsze. Nie martw sie na zapas.
 
.abigail gratki:tak:.

.aniam w sumie to każdy miesiąc oprócz 9 miesiąca jest niebezpieczny;-) ale lekarze mówią że bezpieczniej jest gdy dziecko urodzi się w 7 miesiącu niż w 8 ,chodzi o rozwijanie się płuc ,coś w tym stylu.W sumie to wszyscy mi to wokół powtarzali już w ciąży z Lenką.
 
reklama
Karolinna - zgodze się tylko z tym, że wszyscy wokól to powtarzają.... Nie ma to żadnego medycznego wyjaśnienia.... To było jedno z pierwszych pytań jakie zadałam lekarzowi jeszcze w styczniu - każdy dzień dłużej u mnie w brzusiu to większa szansa dla dzidziusia. Więc lepiej jest urodzić w 8, niż w 7 miesiącu.....Ale my oczywiście rozpakowywać będziemy się dopiero po 37 tygodniu, prawda ;-)?

Abigail - gratuluję :-) Dużo koleżanek będą miały nasze dziewczyny :-D:tak:
 
Do góry