reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

Olisska - głowa do góry - na pewno wszystko jest w porządku! Wielkość dziecka nie zależy od wielkości brzuszka. Nie smutaj się kochana.
 
reklama
olisska WSZYSTKO JEST I BĘDZIE DOBRZE :tak::tak::tak::tak:

znów mamy upał wiec pewnie z racji tego spałam do 10 a co :-D
byłam wczoraj u lekarza i pewnie mój chłopina ma racje ze kazał sie prać kompletować i pakować ;-)
mała Ola już nie taka mała "klocek" waży 3kg a to dopiero 35 tydz :szok: i w ciągu ostatnich 18 dni dorwała cały kilogram:szok: przynajmniej już wiem skąd te rozstępy
termin porodu uśredniony po pomiarach wyszedł na 22 sierpień :surprised:
a 19 sierpnia mam wizytę kontrolna u lekarza który zastępuje mojego gina bo on 4 tyg na urlopie od jutra :baffled: i dopiero wtedy będę robić badania do porodu

Ewa wychodzi na to ze wszystkie Ole to klocki :-D
 
Ja wczoraj tez mialam dzien pelen badan i wynikow:

Wszystkie badania, morfologia, mocz, toxo, obciazenie glukoza - b dobre.

USG - w porzadku - Tobiaszek ulozony jest juz glowkowo, wszystko z nim w porzadku, klejonty ma na swoim miejscu - 100% chlopak, masa plodu 1650g. Wszystkie wyniki wskazuja na 31 tydzien ciazy. ermin porodu wychodzi na 28 wrzesien.
W porownaniu do Waszych dzidzilkow to mam malego bobaska ale lekarz twierdzi ze jest taki sredniaczek - moze ta roznica wynika z tego ze my mamy termin na sam koniec wrzesnia:confused:

No i mam juz infekcje za soba:-) - pani doktor mnie nie zganila za ten poniedzialkowy basen - wrecz przeciwnie mam sie ruszac i chodzic na basen skoro mnie to nie meczy zbytnio:-)
Takze dzis jedziemy do Aquaparku - na Warszawianke:-)

Tearz jeszcze mam zaliczyc okuliste i niedlugo ustala mi termin cc - ciesze sie bo juz sie nie moge doczekac Tobiaszka:-) No i A bedzie sie juz staral o urlop w tym czasie.:-)
 
Olliska - naprawde nie martw sie, wiem ze latwo powiedziec ale to naprawde jeszcze nic nie znaczy, wiadomo lekarze musza wszystko sprawdzic ale rozmiar brzucha naprawde nie swiadczy o tym ze dzidzil jest maly lub ze nie rosnie. Ja z Gabi mialam b maly brzuch a Gabi urodzila sie z ladna waga.
Postaraj sie wiec nie denerwowac... Bedzie dobrze, zobaczysz.
 
olisska- ja mam bęc wielgachny jak balon a Ala jest malusia - wiec naprawdę to nie ma znaczenia - lekarz na pewno zrobi ci usg - chociaż to i tak nie jest super miarodajne no ale lepsze - ja mam nadzieje ze moja młoda dobije do 2500 /2700 to bedzie super
 
Cześć brzuchate piękności :-):-):-)

Ja po wizycie u ginekologa się grzecznie melduję.Więc tak najpiew pan doktor spytał czy dużo leżałam hihihih przyznałam się że nie ,potem wyniki mocz i toxo w porządku morfologii nie robiłam.Potem wdrapałam się na fotel:szyjka trzyma się dzielnie,zlazłam z fotela a lekarz się pyta czy spakowana jestem :szok::szok::szok: a ja: ale to dopiero 35 tydzień !Pan doktor stwierdził że za 2-3 tygodnie raczej napewno urodzę :baffled::szok::baffled: ratunku............zrobił expresowe usg:serducho bije a Mauryś leży główką na dół i tak już zostanie.No cóż za tydzień kolejna wizyta a teraz czas po mału szykować torbę i pogonić męża żeby się z remontem spieszył hihihihihi Buziaki kochane.
P.S.Dostałam tabletki na te moje opuchnięte nogi.....oby pomogło!
 
super dziewczyny ze wszystko w porządku z bobasami
ale faktycznie chyba niedługo zaczniemy pękać:tak: a te upały wcale nam nie pomagają w donoszeniu ciąży do końca byle do 37/38 tc
 
reklama
no to ładnie terminki sie zbliżają a ja jeszcze musze do bydgoszczy jechać więc niech ten mój maluch jeszcze poczeka chwilke .. jak coś zabieram torbe ze sobą , tam jest bardzo dobry szpital w wyrzysku i jakas rodzinka tam pracuje .. moge tam rodzić..

Karina - a słyszałaś o nowych basench z woda termalną we mszczonowie ( 30km od wawy . ) bo już są otwarte i musze się tam kiedyś wybrac
 
Do góry