reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe dzieciaczki- pielęgnacja, karmienie, rozwój

Jak tam wasze szkraby :) ja muszę się pochwalić, że Dawid stawia pierwsze kroczki :) zrobi dwa kroki i siada :) po za tym potrafi postać samodzielnie nawet minutkę i przestał się bać :) więc może lada dzień zacznie sam chodzić, zobaczymy :) wtedy będę musiała latać za nim :)

Mam pytanko, czy któraś z Was może kupowała swoim maluchom, samochodzik? tego typu?

CHICCO QUATTRO JEŹDZIDEŁKO 4w1 NAJTANIEJ OKAZJA! (686027931) - Aukcje internetowe Allegro

Myślę, że to fajna sprawa, zastanawiamy się nad kupnem.
 
reklama
caroline ja kupilam kiedys jezdzik igorowi, tyle ze kubusia puchatka...ma prawie 4 lata i dalej na nim zasuwa po mieszkaniu....mnie to juz szlag trafia hehe myslalam ze bedzie dla corci a tu klops, mlody ani mysli odstapic siostrze mimo iz jest wyraznie za duzy na niego hehe :) ciekawe czy jak pojdzie do podst to nadal bedzie na nim jezdzil.... hahahah :) ja osobiscie bardzoooo polecam :)
 
Jak tam wasze szkraby :) ja muszę się pochwalić, że Dawid stawia pierwsze kroczki :) zrobi dwa kroki i siada :) po za tym potrafi postać samodzielnie nawet minutkę i przestał się bać :) więc może lada dzień zacznie sam chodzić, zobaczymy :) wtedy będę musiała latać za nim :)

Mam pytanko, czy któraś z Was może kupowała swoim maluchom, samochodzik? tego typu?

CHICCO QUATTRO JEŹDZIDEŁKO 4w1 NAJTANIEJ OKAZJA! (686027931) - Aukcje internetowe Allegro

Myślę, że to fajna sprawa, zastanawiamy się nad kupnem.

ja mam ten samochodzik , Szymka narazie wozimy nim po dworku bo w domu ma inny , rewelka , tylko musiałam panel grajacy przyczepic na stałe bo wyciagał i rzucał nim .. wkońcu by grac przestało he he
 
Witam! Moja Julka w sobote bedzie miala 10msc.Probuje chodzic przy meblach.Cały czas sie wspina.Moze do roku sama pojdzie.
 
Moja świetnie raczkuje, próbuje stawiać kroczki przy meblach i wybija się na nóżkach od podłogi stojąc kilkanaście sekund. Byłoby super gdyby na roczek (albo szybciej) poszła na nóżki. Straszna z niej brojara bo robi mamusi porządek w szafeczkach :)).
 
dziewczyny mam pytanie, moja Majka juz 2 miesiace chodzi przy meblach i chce tez chodzic za raczki, ale caly czas chodzi na palcach... ja nie wiem czy to normalne?
 
dziewczyny mam pytanie, moja Majka juz 2 miesiace chodzi przy meblach i chce tez chodzic za raczki, ale caly czas chodzi na palcach... ja nie wiem czy to normalne?

Szymek też tak miał bardzo długo , w maju pierwszy raz sam stał a właściwie teraz dopiero pewnie staje na całych stopach .:tak:. Na palcach oczywiście też bo chce byc wyższy:-D
 
dziewczyny mam pytanie, moja Majka juz 2 miesiace chodzi przy meblach i chce tez chodzic za raczki, ale caly czas chodzi na palcach... ja nie wiem czy to normalne?

Moja Majka na całych stopach zaczęła stawać dopiero wtedy jak nauczyła się sama wstawać, bez podpierania (na początku lipca). Musiała wtedy dobrze złapać przyczepność, więc to wymusiło położenie całych stópek na ziemię. :tak:
 
reklama
Hej, Majcia na stópkach całych stoi i chodzi od niedawna, już potrafi sama wsta z kucków i stoi tak nawet kilka minut, przy meblach też chodzi ale wydaję mi się, że jeszcze ze dwa miesiące zanim pierwszy krok zrobi.
Mówi już "mama" i "nie" :D, a pierwszym słowem było "nie"
 
Do góry