reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Witajcie. A dzisiaj po wizycie niestety dołączam do szpitalnych od jutra mam iść cukier brzydki wyszedł i mam się położyć żeby zrobić profil w kierunku cukrzycy. Na czczo 88 po godzinie 195 a po dwóch 163 więc za dużo. Pokończylam dzisiaj rzeczy do końca i niestety L4.
 
reklama
Najgorzej że muszę iść do szpitala a w domu zostanie moja dwulatka. Ale jak trzeba to trzeba. Odnośnie auta właśnie w weekend byliśmy z mężem w poszukiwaniu czegoś bardziej rodzinnego od lanosa i znaleźliśmy forda c maxa 2004 i naprawdę fajne auto w miarę pakowne:)
 
Dżejka, Maggie leżę cały dzień. Dziś co 2 godziny mi mierzą cukier. Rano miałam na czczo wysoki poza normę ale w ciągu dnia w normie. Powiedzieli że jutro na 90% mnie wypuszcza :) mała fika ale też jej tętno fika cały czas dlatego mam zalecenie leżeć i nie stresować się niczym. Już tęsknię za moim chłopem :( od niedzieli się nie widzieliśmy, bo do szpitala ma 100 km do mnie. Ale jak jutro będę wychodzić to przyjedzie po mnie :)

Ananka dziękuję :)

Malina mi też tłumaczyli jak i co jeść. Najgorsze to to kłócie :( bo tutaj to jak robią to już mi tak nieprzyjemnie a co dopiero jak mam się kloc w domu 4 razy dziennie :/

Tren dołączam do Ciebie z tym kłóciem. Już się boję :(
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny widzę że ta cukrzyca wielu z Was dokucza... jedyny moze mały plus ze sie duzo nie przytyje ale ciężko o plusy
Malina jak wczesniej byłam z ciazy to lezałam 10 dni na patologii mój synuś miał wtedy dwa latka, pamiętam ze ciezko było go zostawić, ale ja myslę ze u Ciebie to na krótko będzie
Ma któras z Was jakąs radę na niskie cisnienie w ciazy bo ja dzisiaj miałam 100/60 i prawie nie mogłam wytrwac tyle dnia
Lalki super że już jutro będziesz w domku, nie ma to jak u siebie
Engancka ano taką mam własnie teściową wspaniałą kochającą i dobrą bo przecież ona chce dla nas jak najlepiej i już
 
Ostatnia edycja:
olasec super że wszystko dobrze z maluszkiem:) ale już spory z niego chłopczyk :)))

malina trzymaj się w tym szpitalu i pamiętaj że grupa wsparcia tutaj działa

lalki trzymam kciuki żebyś kucie dzielnie znosiła i brała przykład z naszej tren :)
mam nadzieję że jutro CIĘ wypuszczą jednak nie ma jak w domu
 
Witam wieczornie
ja tylko na chwilę, jutro może będę miała siłę nadrobić. Mały ma zapalenie gardła i chyba sie zaraziłam od niego, nos zapchany, gardło drapie, mam dosyć, idę spać :confused2:
 
Dziewczyny widzę że dziś dzień narzekania. Wszystkim zdrowka i lepszego humoru.
U mnie remont rozpoczęty - póki co segregacja, wyrzucanie tego co nieużyteczne do piwnicy a z piwnicy na śmietnik - taki cykl życia domowych gratów :)

U mnie troche lepiej - tzn brzuch bez zmian twardy i cukry żyją swoim życiem ale wynik CRP 0,93 i morfologia super wiec jedno dobre.
 
Cześć Dziewczyny.
Widzę, że prawie wszystkie się powoli sypiemy w tym trymestrze:) U mnie fizycznie wszystko ok (jeśli nie liczyć tego, że czuję się jak wieloryb). Za to humor mi uciekł. Albo mam nerwa bez powodu albo mi smutno. Chyba hormony nieźle szaleją. Ale jeszcze trochę musimy wytrzymać. Zdrówka życzę wszystkim chorującym i powrotu do domku tym, które są w szpitalu. Dziewczyny z cukrzycą jak sobie radzicie ze zmianą diety. Ja zrezygnowałam z cukru i tak bardzo brakuje mi słodyczy...ehh.
Miłego dnia życzę.
 
Ivon tez mam napady na słodkie ... Jem wówczas kiszona kapustę lub ogórki i smak mi sie zmienia :) ale dzis od rana marze o pączku albo świeżej drożdżówce z owocem :( a czeka na śniadanie jajko, chudy twaróg i odmierzona ilośc ciemnego chleba, potem ze 100g traskuwek (czyli 5 sztuk).... Echhh odbije sobie po porodzie juz tylko niecałe 3 mce!
 
reklama
Hehe. Anula po porodzie to też średnio sobie odbijemy, bo będziemy karmić:) Mi ostatnio się marzył sernik...ehh aż się rozmarzyłam. Ja wprawdzie nie mam stwierdzonej cukrzycy, ale skoro mój lekarz ostatnio taki był średnio zainteresowany i powiedział, że jak mogę to mam sobie sama sprawdzać poziom cukru i ograniczyć produkty z wysokim indeksem glikemicznym. to wzięłam się za moją dietę. Czekam teraz na glukometr- mam nadzieję, że przez jakiś czas będę kontrolować poziom cukru i będę wiedziała na ile mogę sobie pozwolić.
 
Do góry