reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
To Hashimoto ostatnio się "popularne"zrobilo... Moje znajome , kuzynka nagle wszystkie miały stwierdzone Hashimoto...Kuzynka się na to leczyła a i tak potem wyszło że to jakaś inna choroba autoimmunologiczna... Może faktycznie sprawdź gdzieś jeszcze...

3jgxe6hh2nx9wmt2.png
Pójdę na pewno bo jakoś mnie ten facet do siebie nie przekonał...
 
reklama
Pójdę na pewno bo jakoś mnie ten facet do siebie nie przekonał...

Hashimoto trzeba potwierdzić badaniami na przeciwciała TPO, ale na usg widać podobno że tarczyca jest mniejsza niż powinna ... jak nie masz pewności to koniecznie idź do jeszcze innego lekarza ...
I poczytaj o diecie przy tej chorobie - działa cuda ...


f2w3rjjgibqsdkeo.png
 
Dzień dobry, ja dziś jeszcze do pracy idę wiec zwlekam się z łóżka i zaciskam zeby...
Wczoraj wieczorem miałam totalny kryzys, mdłości sięgnęły zenitu i szarpało mnie nad kibelkiem mimo, ze żołądek pusty...

Miłego dnia.


Ola
 
Pójdę na pewno bo jakoś mnie ten facet do siebie nie przekonał...

Na fb jest grupa zamknięta hashimoto, jak podasz tam swoje wyniki to Ci dziewczyny lepiej niż lekarz powiedzą co to jest.... sama mam hashi i tez myśle ze moje poronienie było od tego... na pewno samo podwyższone tsh o niczym nie mówi, musisz mieć ft3 i 4 oraz Atpo i Atg. Ja to drugie miałam 1200 przy normie do 115 i to dało dowód ze mam hashi...
 
Dzień dobry, ja dziś jeszcze do pracy idę wiec zwlekam się z łóżka i zaciskam zeby...
Wczoraj wieczorem miałam totalny kryzys, mdłości sięgnęły zenitu i szarpało mnie nad kibelkiem mimo, ze żołądek pusty...

Miłego dnia.


Ola
Współczuję, znam to.... Zdarzyło mi się jakis czas temu, za to przedwczoraj caly *spam* oddałam kibelkowi. Kibelek przyjmie wszystko :)

Dziecko moje ma taki katar paskudny, że nie za bardzo da się go odciągnąć Katarkiem.... eh...
 
Hashimoto trzeba potwierdzić badaniami na przeciwciała TPO, ale na usg widać podobno że tarczyca jest mniejsza niż powinna ... jak nie masz pewności to koniecznie idź do jeszcze innego lekarza ...
I poczytaj o diecie przy tej chorobie - działa cuda ...


f2w3rjjgibqsdkeo.png
No właśnie przeciwciała wyszły ujemne, a tej koleżance w ogóle nie kazał nic robić, na samym TSH się oparł...
 
Na fb jest grupa zamknięta hashimoto, jak podasz tam swoje wyniki to Ci dziewczyny lepiej niż lekarz powiedzą co to jest.... sama mam hashi i tez myśle ze moje poronienie było od tego... na pewno samo podwyższone tsh o niczym nie mówi, musisz mieć ft3 i 4 oraz Atpo i Atg. Ja to drugie miałam 1200 przy normie do 115 i to dało dowód ze mam hashi...
Dzięki, obejrzę:)
 
reklama
Hej dziewczynki[emoji5] ja sie juz zwleklam z lozka, zjadlam sniadanko, ktore mi maz zrobil i biore sie za porzadki. Mialam dzisiaj koszmarny sen. Snilo mi sie, ze lezalam w szpitalu i mialam silne krwawienia i nikt sobie z tego nic noe robil. Niby mnoe badali i mowili, ze wszystko jest dobrze a ja caly czas plakalam. Jeszcze snily mi sie jakies zakrwawione malutkie dzieci. Masakra jakas. Dobrze, ze to byl tylko sen. Gratuluje wszystkim udanych wizyt[emoji5]
Dorcia nie martw sie niepotrzebnie. Objawy sa, a za chwile ich nie ma. Ja czasem sobie mysle, ze juz nie mam mdlosci i pewnoe cos sie zlego dzieje, a za moment ledwo dolece do wc, bo tak mnie szarpie. Napewno wszystko jest w porzadku[emoji5] bedzie dobrze[emoji5]


f2w3yx8d8eesu797.png
 
Do góry