reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Witaj ;) zapraszamy

2nn3w1d3vu1uo7f6.png
 
Cześć dziewczyny, chciałam do Was dołączyć. Termin mam na 6 września. Mam już synka i miałam mało czasu na pisanie ale trochę Was podczytywalam. To jest pierwsze forum na którym piszę więc nie mam doświadczenia.
 
Cześć dziewczyny, chciałam do Was dołączyć. Termin mam na 6 września. Mam już synka i miałam mało czasu na pisanie ale trochę Was podczytywalam. To jest pierwsze forum na którym piszę więc nie mam doświadczenia.
Napisz do Nessi na priv, bo my już mamy zamknięty wątek i na tym nie piszemy...

f2w3rjjgyxbhua3h.png
 
reklama
Napisałam już wczoraj ale nic mi nie odpisała. Pewnie jeszcze nie zauważyła, albo wiadomości nie dotarła.
Wybacz, ostatnio nie mam czasu na forum. Mam pytanie ...będziesz się udzielać w dyskusjach czy tylko czytać ? Pytam, gdyż wysłałaś mi prośbę o zamknięty zanim jeszcze cokolwiek napisałaś tutaj.
Nie posiadając nawet 1 posta na forum...
Statystów będziemy się starać i tak z zamkniętego usuwać.
 
Do góry