reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

A PORODOWE to 10 lat temu luksus... wielka sala JEDNOOSOBOWA, wanna.... i tyle :D a 8 lat temu 2 osobowa ale miałam gdzieś bo w sumie przyjechałam tylko wypchnąć młodego :D
Co do snów nienawidzę śnić o ZOMBIE z absurdalnych lęków ten jest moim koszmarem XXL
Mnie coś na jelicie od nocy zalega i się męczę (mam nadzieję że nie jesteście w trakcie śniadania ;) )

Ja to z najgorszych snów mam sny, że jest wojna. Ale nie w tych czasach tylko II wojna światowa. Nisko latają bombowce, czuje i to jest najgorsze swąd palonych ciał - huki są wyraźne, walące się budynki. Wszystko jest bardzo realne czasem aż tak, że mam wrażenie, że już to przeżyłam w poprzednim życiu.
 
reklama
Wlasnie pisalam, ze moj brzuch cos nie bardzo... przepraszam za szczerosc. Nigdy nie mialam snu o zombie ani o porodzie. W snach zwykle nie jestem nawet w ciazy.
Dzisiaj snil mi sie teatr alternarywny, taki w ktorym widzowie rowniez biora udzial. Caly sen byl dosac mily, ale bardzo mroczny. Sala ciemna, na zewnatrz ciemno (jesien, zima). Pamietam tylko, ze caly wieczor zafundowala mi kolezanka, a na koniec z dworu przyszedl policjant w stylu francuskiego zandarma i powiedzial, ze moj rower nadal jest przypiety na zewnatrz (wymieniajac marke i model ;)).
Ja mam w drugą stronę. Już drugi raz byłam w toalecie dzisiaj.
 
Hej dziewuszki. U mnie ciężka noc. Nie wiem jak sobie poradzić , ale bardzo bolą mnie ręce i nadgarstek. Dlonie mam jak bańka spuchnięte. Ból nadgarstka nie do wytrzymania. Co godzinę się budziłam ,żeby zmienić pozycję . W środę za tydzień mam wizytę , może lekarz mi coś doradzi. [emoji58]
 
Mąż mnie rozwala...

Kawa jest w tym blaszanym?
Tak.
Ale to jakieś resztki...
No to obok masz nierozpoczętą, trzeba otworzyć i przesypać
.... a to m się nie chce
Oj wsyp chlopu kawe do puszki, przeciez on jeszcze przed kawka to nie podola
Ja mam w drugą stronę. Już drugi raz byłam w toalecie dzisiaj.
To chyba jednak w tę samą ;).
 
Hej dziewuszki. U mnie ciężka noc. Nie wiem jak sobie poradzić , ale bardzo bolą mnie ręce i nadgarstek. Dlonie mam jak bańka spuchnięte. Ból nadgarstka nie do wytrzymania. Co godzinę się budziłam ,żeby zmienić pozycję . W środę za tydzień mam wizytę , może lekarz mi coś doradzi. [emoji58]

Biedna:/ to masz jakiś problem chorobowy z tym czy tylko tak Cię wzięło teraz ?
 
Ja to z najgorszych snów mam sny, że jest wojna. Ale nie w tych czasach tylko II wojna światowa. Nisko latają bombowce, czuje i to jest najgorsze swąd palonych ciał - huki są wyraźne, walące się budynki. Wszystko jest bardzo realne czasem aż tak, że mam wrażenie, że już to przeżyłam w poprzednim życiu.
Moze przezylas, kto to wie?
A ja po sniadanku zrobilam sobie capuccino i podjelam decyzje o powrocie do lozka na godzinke ;).
Co ja sie bede meczyc ;)
A ponizej stroj, ktory dla naszego Syneczka zakupil Tatus
20180725_084043.jpg
;). Poznajcie gust mojego malza.
 

Załączniki

  • 20180725_084043.jpg
    20180725_084043.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 208
Hej dziewuszki. U mnie ciężka noc. Nie wiem jak sobie poradzić , ale bardzo bolą mnie ręce i nadgarstek. Dlonie mam jak bańka spuchnięte. Ból nadgarstka nie do wytrzymania. Co godzinę się budziłam ,żeby zmienić pozycję . W środę za tydzień mam wizytę , może lekarz mi coś doradzi. [emoji58]
Czy te obrzeki sa miejscowe tylko i ograniczone do jednej reki czy bardziej ogolne?
Jesli miejscowe to moze sie przepracowalas? To malowanie, gipsy, tapeta? Warto wtedy pomyslec o odpiczynku. Jesli ogolne to trzeba sie skonsultowac sie z lekarzem.
 
Hej dziewuszki. U mnie ciężka noc. Nie wiem jak sobie poradzić , ale bardzo bolą mnie ręce i nadgarstek. Dlonie mam jak bańka spuchnięte. Ból nadgarstka nie do wytrzymania. Co godzinę się budziłam ,żeby zmienić pozycję . W środę za tydzień mam wizytę , może lekarz mi coś doradzi. [emoji58]
A tylko ręce? Może zbadaj mocz przed wizytą jeszcze?
 
reklama
Do góry