reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Mi chce brzuch rozwalić normalnie. Kolejny dzień. Ogólnie mam taki napiety wzdety jakby ze aż ciężko się ruszyc. A jak zacznie szaleć to uczucie jakby się miał rozwalić ...jak za dużo napompowany balon.
Przy 3 chłopów w domu i wiecznym MAAAAMOOOO GOOOOSIAAA nauczyłam się wyłapywać cenne i tylko takie informacje. :)
Ba! Nawet gdy mowi do mnie 3 jednocześnie umiem to ogarnąć... cóż człowiek przystosowuje się do ekstremalnych warunków.
 
reklama
Mi chce brzuch rozwalić normalnie. Kolejny dzień. Ogólnie mam taki napiety wzdety jakby ze aż ciężko się ruszyc. A jak zacznie szaleć to uczucie jakby się miał rozwalić ...jak za dużo napompowany balon.
No u mnie podobnie nie all time ale ma tak kilka razy na dobę że chyba chce się prostować bo czuję go od biodra do biodra.
 
Przy 3 chłopów w domu i wiecznym MAAAAMOOOO GOOOOSIAAA nauczyłam się wyłapywać cenne i tylko takie informacje. :)
Ba! Nawet gdy mowi do mnie 3 jednocześnie umiem to ogarnąć... cóż człowiek przystosowuje się do ekstremalnych warunków.
Duża podzielność uwagi to cenna umiejętność, którą posiada chyba większość kobiet :)
 
Samych dobrych wieści na dzisiejszej wizycie! :)
Ja wczytałam się w opisy tego co mają u nas w szpitalu.
Jeśli chodzi o sale porodowe to mają 4 jednoosobowe. Wanny nie mają ani jednej. W salach porodowych są łazienki.
Jeśli chodzi o poporodowe to 2 sale jednoosobowe z łazienką, 3 sale jednoosobowe bez łazienki, 12 sal dwuosobowych bez łazienki. Czyli prawdopodobieństwo trafienia po porodzie na salę bez łazienki jest ogromne :D
Ucieszyłabym się, gdyby na dzisiejszych zajęciach szkoły rodzenia okazało się, że idziemy obejrzeć porodówkę - co innego czytać o niej, a co innego zobaczyć i posłuchać co gdzie i jak jest naprawdę.

Jeśli chodzi o sny to mi jak na razie tylko raz śnił sie koszmarek związany z porodem, a tak to mam normalne sny, gdzie chyba jestem bez brzucha. Co zabawne w snach przestałam biegać, skakać, wykonywać jakiekolwiek niebezpieczne i gwałtowne ruchy - nawet podświadomość wie, że w ciąży nie wolno.
Ja różne mam sny ale w 90% jestem w nich z brzuchem który jak i w realu ciąży i przeszkadza.
 
No u mnie podobnie nie all time ale ma tak kilka razy na dobę że chyba chce się prostować bo czuję go od biodra do biodra.

Mnie normalnie aż flaki bolą jestem poprostu sterroryzowana wewnętrznie. Chłop pojechał do piątku do roboty wiec ja kisne na chacie. Zanudzę się chyba. Mam zakaz robienia w domu i zbędnego wylazenia. Także leżeć i pachnieć.
 
Ja już po wizycie.
No ale lekarza nie było. Pilny wyjazd.
Więc tylko położna mi wpisała wyniki, zważyła mnie i posłuchała serduszka.
HBs nieobecny.
Następna wizyta za 3 tygodnie.
 
U mnie w zaleznosci od bardziej lub mniej optymistycznego liczenia do porodu zostalo 50 lub 45 dni. Jesli bede miec cc to 7 dni wczesniej :(. I jakos przestalo mi sie spieszyc, bo to za miesiac i kilka dni. A dzidziolek musi jeszcze podrosnac. Ide zjesc pozywne sniadanko i lyknac witaminki, bo przez ostatni miesiac bralam bardzo w kratke. Zaczne tez ogarniac apteke, chociaz ja chyba wole kupowac po troche niz taki hurt za jednym razem.
Napiszcie prosze, jakie pieluszki kupic na poczatek i chusteczki, wiem, ze byla mowa o tym, ale sie nie dogrzebie...
Ja mam narazie tylko z Pampers Premium Care 1, a chusteczki Water Wipes 99.9% wody w składzie na ewentualne wyjścia.
To pieluchy z Biedronki?
A jak jest z karta Rossman -sa jakies znizki na pieluchy?
Jeśli jezzcze nie odebrałaś to z kartą Rossnnę możesz odebrać paczkę 22 szt. Pampers 1 za 1 gr.
 
reklama
Hej dziewczyny :) ja dziś wzięłam się za porządki. Przeniosłam ubrania Młodego do nowej szafy i zwolniłam komodę żeby już czekała na Córe :)
Bożeeee... Ile moje dziecko ma ciuchow... Masakra... Poprzeglądalam je i rozmiar 86 odłożyłam bo już za male. Jedną reklamówka idzie do PCK. A czesc wystawiłam na Olx może komuś się spodobają :)
Nie kupuje już nic Młodemu w najbliższym czasie. Ciągle jak idę na sklepy coś sobie kupić to wracam z rzeczami dla niego. Koniec tego!! Trzeba trochę o siebie też zadbać ;)
Miłego dnia :)
 
Do góry