reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

@Beenka to jutro musimy trzymać kciuki za siebie nawzajem :D Twoj mąż już wie? Jak zareagował, jak powiedziałaś?
Mój wie od kilku godzin i od kilku godzin powtarza, że nie wierzy ;p
Dziewczyny my tu z Beenka trzymamy miejsca dla Was :R
 
reklama
@Beenka to jutro musimy trzymać kciuki za siebie nawzajem :D Twoj mąż już wie? Jak zareagował, jak powiedziałaś?
Mój wie od kilku godzin i od kilku godzin powtarza, że nie wierzy ;p
Dziewczyny my tu z Beenka trzymamy miejsca dla Was :R
StarAnia i Beenka ja dołączam swoje kciuki za wasze przyrosty betki,wiec wiecie im wiecej kciukasów tym lepiej:p
 
Gratulacje i powodzenia, by grupa jak najszybciej się zapelnila [emoji7]

"Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym"
 
Pozdro z września 2017 dokładnie w tamte święta już czułam że jestem w ciąży
Test robiłam 1 stycznia i termin na 11 września :) a urodziłam 14

Spokojnej ciąży życzę i niech dużo was się tu nazbiera

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratuluje,super przyrost:)dzidzia rośnie,jak przygotowania do świąt?u mnie na finiszu na szczęście,a w wigilie testuje.miłego wieczoru:)
My mamy wigilię u moich rodziców, więc przygotowania ograniczają się do kupienia prezentów. Ja jutro jeszcze do pracy, a już mnie łapie takie mega zmęczenie, brzuch rwie i panikuje. Teraz nie robię NIC. Odpoczywam i afirmuje :) a po powrocie z pracy czekaly na mnie kwiaty i kartka z napisem "dziękuję kochanie!" <3
 
My mamy wigilię u moich rodziców, więc przygotowania ograniczają się do kupienia prezentów. Ja jutro jeszcze do pracy, a już mnie łapie takie mega zmęczenie, brzuch rwie i panikuje. Teraz nie robię NIC. Odpoczywam i afirmuje :) a po powrocie z pracy czekaly na mnie kwiaty i kartka z napisem "dziękuję kochanie!" <3
Cudownie:)Wigilia w tym roku po raz pierwszy od lat u mnie, z reguły pracuje w świeta a tym razem sie udało i zgłosiłam się na ochotnika:p Nie robienie NIC to idealne zajęcie na ten czas,ale.panice trzeba powiedzieć NIE;P
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczynyDołączam do waszej grupy wrzesniowych mam. To moja druga ciaża. Staraliśmy się ok. 1,5 roku z różnymi problemami po drodze. Mamy wspaniałego synka Stasia 3 latka urodzony 1.10.2014 (termin miałam też na wrzesień ). Robiłam juz testy kilka razy wszyskie na 2 kreseczki. Przypadkowo miałam wyznaczona wizytę u mojego ginekologa na 13 grudnia, ale jeszcze nie mógł nic stwierdzić-za wcześnie. Następną ma po świetach 27.12. Trzymajcie kciuki. Pozdrawiam wszystkie mamy
 
Do góry