reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Cześć dziewczynyDołączam do waszej grupy wrzesniowych mam. To moja druga ciaża. Staraliśmy się ok. 1,5 roku z różnymi problemami po drodze. Mamy wspaniałego synka Stasia 3 latka urodzony 1.10.2014 (termin miałam też na wrzesień ). Robiłam juz testy kilka razy wszyskie na 2 kreseczki. Przypadkowo miałam wyznaczona wizytę u mojego ginekologa na 13 grudnia, ale jeszcze nie mógł nic stwierdzić-za wcześnie. Następną ma po świetach 27.12. Trzymajcie kciuki. Pozdrawiam wszystkie mamy
Hej Aleczka, gratuluję :) rozgosc się u nas. Na kiedy termin?
@Beenka świetny przyrost :D cudnie!
Ja wczoraj padłam spać przed 22 :)
 
reklama
@Aleczka Witamy z nami! [emoji119][emoji119][emoji119]

@StarAnia Ja wczoraj jeszcze ostatnie zakupy przedświąteczne, trochę się nabiegałam i też padłam wcześnie [emoji846].
 
Ostatnia edycja:
gratuluję kolejnej wrześniowej mamie[emoji16][emoji16][emoji16][emoji16]ja mam sentyment bo jestem również wrześniowa mama 2011:)ale chcę być też 2018:)dlatego starania pełną parą;)

Napisane na T03 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej! Jako, że bardzo marzy mi się tutaj do Was dołączyć nie mogło by się obejść beż życzeń świątecznych. :) Po pierwsze każdej Wam serdecznie gratuluję! :) Życzę zdrowych 40tygodni, oby objawy ciążowe jak najmniej dawały Wam w kość. Wesołych i spokojnych świąt kochane. :)
 
reklama
Do góry