reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Agata ja jestem z zielonej gory, a moja pani doktor nie przyjmuje w szpitalu.

Co za dzien, k**|$|$ nie uwierzycie, tym razem przylecialy dwa szerszenie!!! Cale szczescie udalo sie je szybko zamknac razem z firanka za drzwiami :// masakra, nie wiem co je tutaj przyciaga ale koniecznie musimy kupic moskitiere..
 
Chyba nie zrozumiała. Nie wiem, co myśleć. Ostatnio mówiła, że przyjdzie w odwiedziny jak już będę tydzień w domu na spokojnie, żebym odpoczęła. Na tyle, ile ją znam, wiem, że nie będzie dobrze..Wolę moją mamę :) przynajmniej się nie wstydzę jej.

No tesciowa potrafi przyniesc wstyd [emoji85] nie zapomne jak bylam przed slubem z moim mierzyc garnitur i akurat jego mama tez sie przyplatala. I taka sytuacja, ze moj mial biale skarpetki i sie smiejemy razem z ekspedientka, ze no, w tym garniturze niezly przystojniak tylko zeby do slubu nie poszedl w bialych skarpetkach, bo siara[emoji85]
Na co tesciowa: a co to, niby biale skarpetki nie pasuja do granatowego garnituru?!
Tak, jeszcze w sandalach go wypusc.
 
Zrobisz jak zechcesz, ale po porodzie latwo o depresję, a czasu nie będzie.
Postaram sie więcej nie dawać Ci rad

Chloe ma racje. Ja tez sceptycznie swego czasu podchodziłam a to rzeczywiście pomaga. Dobry psychoterapeuta to wie jak zagadać byś poczuła się dobrze. Bo do psychiatry nie ma co iść bo oni to tylko słuchają i dają recepty a te się nie przydadzą przy karmieniu piersią.
 
reklama
Ale matka nie ma polipa ;) a tu taaaaki bonus...
Nieeeeee!!!
Masakra co WY macica z tymi robalami :( fuu. Kurde.

Ola no ja mam tak samo, mój lekarz w szpitalu nie pracuje...

Bajdelka a termin z Om pokrywa Ci się mniej więcej z tym z prenatalnego usg?

Seremida... No masakra. A ona nie miała kiedy tego polipa wyciąć? Chyba nie ma go od wczoraj... Ja to nie cierpię i teściowej i mojej matki też. Jest leniwa,, głupia i egoistyczna. Dziś robiła sałatkę i prosiłam żeby odłożył trochę dla mnie to ja zjem bez majonezu i po swojemu. Nie... Nawalila bo ona CZŁOWIEK CHORY NA Cukrzycę zre wszystko tłuste, smażone z majonezem. Itd. Żal. To tylko sałatka. Ale ona nigdy nie myśli o innych. Oby jej było wygodnie.
Pech chce, że jej się umowa kończy w Niemczech i ubezpieczenia nie będzie miała, więc tylko ost tydz sierpnia wchodzi w grę.
 
Do góry