reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Agata ja jestem z zielonej gory, a moja pani doktor nie przyjmuje w szpitalu.

Co za dzien, k**|$|$ nie uwierzycie, tym razem przylecialy dwa szerszenie!!! Cale szczescie udalo sie je szybko zamknac razem z firanka za drzwiami :// masakra, nie wiem co je tutaj przyciaga ale koniecznie musimy kupic moskitiere..
Moze macie gdzies gniazdo szerszeni. Moi tesciowie tydzien temu znalezli gniazdo na strychu i straz pozarna przyjezdzAla robic dezynfekcje, a w zeszlym roku meza brat mial gdzies obok bloku i tez straz wzywali
 
reklama
Masakra co WY macica z tymi robalami :( fuu. Kurde.

Ola no ja mam tak samo, mój lekarz w szpitalu nie pracuje...

Bajdelka a termin z Om pokrywa Ci się mniej więcej z tym z prenatalnego usg?

Seremida... No masakra. A ona nie miała kiedy tego polipa wyciąć? Chyba nie ma go od wczoraj... Ja to nie cierpię i teściowej i mojej matki też. Jest leniwa,, głupia i egoistyczna. Dziś robiła sałatkę i prosiłam żeby odłożył trochę dla mnie to ja zjem bez majonezu i po swojemu. Nie... Nawalila bo ona CZŁOWIEK CHORY NA Cukrzycę zre wszystko tłuste, smażone z majonezem. Itd. Żal. To tylko sałatka. Ale ona nigdy nie myśli o innych. Oby jej było wygodnie.
Z prenatalnym pokrywa
 
U nas na wsi też ciągle straż jeździ do szerszeni.
Jeden gospodarz miał 16 gniazd w stodole a mojej babci w drzewie się zalęgły.
 
Moze macie gdzies gniazdo szerszeni. Moi tesciowie tydzien temu znalezli gniazdo na strychu i straz pozarna przyjezdzAla robic dezynfekcje, a w zeszlym roku meza brat mial gdzies obok bloku i tez straz wzywali

Ja mieszkam w wiezowcu, ale przy lesie wiec zlokalizowanie gniazda graniczy z cudem :p i te malpy przylatuja wieczorem, chyba do swiatla i nie chca odleciec..
 
7e86171b-9759-4c93-9082-6a1e0c3a7ddf.jpg

Takie tam maluszki [emoji33][emoji219]
 

Załączniki

  • 7e86171b-9759-4c93-9082-6a1e0c3a7ddf.jpg
    7e86171b-9759-4c93-9082-6a1e0c3a7ddf.jpg
    311,9 KB · Wyświetleń: 356
No to nieźle,faktycznie pech. Ale może nie będzie dała rady od razu wstać i się wtrącać. Nie wiem jak wygląda usunięcie polipa ale ja miałam laparoskopie z histeroskopia w narkozie i usuwany torbiele itd to wcale przez kilka pierwszych dni taka sprytna nie byłam :)
Robią zwykłą histeroskopie i go wyskrobują w znieczuleniu krótkim tzw. głupi jaś, więc wstanie szybko. Mam nadzieję, że P się chociaż jej postawi.
Zobacz załącznik 888288
Takie tam maluszki [emoji33][emoji219]
[emoji33] [emoji33] [emoji33]
 
Ja trochę popracowałam nad zdjęciami.
Ale już północ więc pora do łóżka. To było długi dzień, potrzebuje się wyspać
 
reklama
Do góry