reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

To jak wróci mąż. Nie karmisz to winko se wypij. Pizzę zjedz. Film obejrzyjcie a do małego wstaje z flaszka mąż. Do zrobienia. Pochwal się czy wypali [emoji48]
Hehe a on mi mówi że wszystkie noce jeździ autem Hehe a dziś już jest i dobrze bo bym nie ogarnęła jedna z blizniaczek wymiotuję więc nie wiem czy wirus (się okaże) albo coś jej stanęło na żołądku... Chętnie bym ten plan wykonala ale jest za wcześnie i jak dzieci chorują to ja się nie napije nawet lyczka ehhhh
 
reklama
A w ramach ciekawostki - znalazłam zdjęcie języczka mojej córki - pół roku dała rade tak ssać pierś, moja mała bohaterka! A wyobraźcie sobie jak bolało :pZobacz załącznik 909081
O jejku, ja pierwszy raz widzę tak krótkie wędzidełko... Faktycznie bohaterka z Weroniki... Ale jaka musiała być ulga po zabiegu i dla niej i dla Ciebie [emoji846]
 
Mój stary się mnie pyta jaka bym chciała niespodziankę (tylko facet może zadać takie pytanie [emoji14] ), co by mnie ucieszyło. Twierdzi, że tydzień w SPA bez dzieci to science-fiction [emoji14] podpowiedzcie - co mnie ucieszy? O fryzjerze myślałam, ale nie mam pojęcia co bym chciała na głowie [emoji14]
Może masaż albo jakiś zabieg na twarz , skórę ?. :)
My mamy rocznice niedługo i zapewne padnie klasyczne - co byś chciała dostać bo wiesz że ja nie umiem wybierać prezentów . I wtedy zażyczę sobie godzinny masaż :)
 
reklama
Nie, musze najpierw zrobic rozeznanie, bo ona mi odradzila robienie tego u mnie w miescie, tylko zeby jechac do wroclawia z tym. Wydaje mi sie, ze to troche przesada, u mnie w miescie tez na pewno znajdzie sie ktos kto zrobi to dobrze:/
A to dziwne . Ja mieszkam na wsi , w mieście obok znalazłam logopedę i myślę że na pewno zrobi to dobrze :) A daleko masz do Wrocławia ? Ja 50 km to może gdzieś blisko siebie mieszkamy :)
 
Do góry