reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Dzień dobry.
Noc paskudna. Ale mata przyszła i od 15 min nie mam dziecka :DZobacz załącznik 908936Zobacz załącznik 908937
Ania, bardzo ładna mata. Czy rzeczywiście jest bawełniana? ja myślę o takiej
product-29227.jpg

lub takiej
tiny-love-zabawa-na-lace-mata-edukacyjna-w-iext52792635.jpg
 
reklama
My po konsultacji z logopeda. Moj serdelek ma az dwa wedzidelka za krotkie, gornej wargi i pod jezykiem ;( teraz oby jak najszybciej to zalatwic, zeby sie nie meczyl:( tylko czemu cholera nikt wczesniej tego nie zauwazyl..
Kurczę to dopiero, ciekawe co mi logopeda powie . U mojego też nikt wcześniej nie zauważył . A umawiałaś się na zabieg już ?
 
Ale co że trzeba tam wejść? To nie można wejść do środka?
Nie ze względu na RODO tylko 3 osoby w środku...
Agula chce kupić ten laktator ci Ty masz, nadal jesteś zadowolona z niego? Ten medeli strasznie drogi, nie dam tyle. Goj ja mogę Cię wesprzeć mrozonkami jak chcesz jak wtedy ;) ja też czekam na pierwsza wypłatę 500+, składałam przez mBank.
Dziękuję ale mi byłoby zwyczajnie już glupio..
 
Poprawilam co mialam poprawic i coz... do 27 listopada jestesmy bez grosza z koniecznoscia oplat do 10 za nowe mieszkanie o butach i kapciach nie wspomne o pozyczkach i kuchni tez nie
 
Mój stary się mnie pyta jaka bym chciała niespodziankę (tylko facet może zadać takie pytanie [emoji14] ), co by mnie ucieszyło. Twierdzi, że tydzień w SPA bez dzieci to science-fiction [emoji14] podpowiedzcie - co mnie ucieszy? O fryzjerze myślałam, ale nie mam pojęcia co bym chciała na głowie [emoji14]
Ja bym chętnie zjadła cała pizze popila butelka wina obejrzała przy tym fajny film i oczywiście chciała zasnąć na całą noc bez wstawania hmmm takie mam Marzenie
 
reklama
Do góry