reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Załączniki

  • Screenshot_20181019-160505.png
    Screenshot_20181019-160505.png
    145,8 KB · Wyświetleń: 94
reklama
Kurczę to dopiero, ciekawe co mi logopeda powie . U mojego też nikt wcześniej nie zauważył . A umawiałaś się na zabieg już ?

Nie, musze najpierw zrobic rozeznanie, bo ona mi odradzila robienie tego u mnie w miescie, tylko zeby jechac do wroclawia z tym. Wydaje mi sie, ze to troche przesada, u mnie w miescie tez na pewno znajdzie sie ktos kto zrobi to dobrze:/
 
Mój stary się mnie pyta jaka bym chciała niespodziankę (tylko facet może zadać takie pytanie [emoji14] ), co by mnie ucieszyło. Twierdzi, że tydzień w SPA bez dzieci to science-fiction [emoji14] podpowiedzcie - co mnie ucieszy? O fryzjerze myślałam, ale nie mam pojęcia co bym chciała na głowie [emoji14]

Mpj tez mi zawsze robi „niespodzianki” [emoji23]
-chcesz wiedziec co dostaniesz?
-nie
-no bo ja nie wiem czy ci sie to spodoba sle kupilem ci...
Zawsze minimum tydzien wczesniej przed okazja [emoji23]
 
Ja bym chętnie zjadła cała pizze popila butelka wina obejrzała przy tym fajny film i oczywiście chciała zasnąć na całą noc bez wstawania hmmm takie mam Marzenie

To jak wróci mąż. Nie karmisz to winko se wypij. Pizzę zjedz. Film obejrzyjcie a do małego wstaje z flaszka mąż. Do zrobienia. Pochwal się czy wypali [emoji48]
 
Mój stary się mnie pyta jaka bym chciała niespodziankę (tylko facet może zadać takie pytanie [emoji14] ), co by mnie ucieszyło. Twierdzi, że tydzień w SPA bez dzieci to science-fiction [emoji14] podpowiedzcie - co mnie ucieszy? O fryzjerze myślałam, ale nie mam pojęcia co bym chciała na głowie [emoji14]
Dla mnie bukiet i kolacja na miescie (mule +biale wino) lub/i teatr. Takie troche snobistyczne. A najlepiej, zeby to bylo za granica... skoro mowimy o marzeniach ;).
Tylko mnie nikt nie pytal... :(
 
reklama
Do góry