reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
K..wa! Muszę zap...lać do OPSu dopełnić coś tam w pięćsetkach i beciku... I co i w tym miesiącu zostanę bez środków do życia. Dziękuję... idę wyć... powiesze się może albo coś też... bo serio to już gwóźdź do trumny...
Ja też wczoraj byłam bi dzwonili i też nie dostanę wszystkiego klocilam się z babka okropnie aż mnie głowa rozbolala ale już wam nie pisałam może uzupelnisz i dostaniesz wypros, poproś czasami kuźwa trzeba się znizyc żeby coś załatwić będzie dobrze! Musi być...
 
Ja pikole Ty biedna masz wiecznie pod górkę [emoji20] ja dziś właśnie dostałam wszystką kasę tzn 500 dostałam już we wtorek a dziś rodzinne becikowe zapomogowe, kosiniakowe i dodatek do rodzinnego z wyrównaniem za 4 dni września...
Ja nie dostanę 500 wyrównanie za 12dni września szkoda ale tak darlam koty z babka w mopsie że aż później stwierdziłam że przegielam
 
A ja dostanę wylewu albo rozstroju na pewno nie kasę która mi się należy jak psu buda... sorry mam dość WSZYSTKIEGO
Wiem że się należy napewno dostaniesz wyrównanie w listopadzie wiem wiem do tego czasu można z głodu zdechnac ale mówię tylko że dostaniesz to co się należy, zrób tak jak Ci mówię poproś ich aby wyplacili może to tylko pierdola do uzupełnienia jakis podpis!!!
 
Mi dzis ta glupia baba mowila, ze mam nie karmic czesciej niz co 2 godz jak mowilam, ze czasem maly chce czesciej..
Swietna rada ...w teorii. Rownie trafna jak lekarki, u ktorej bylam z niskimi przyrostami Leosia po wyjsciu ze szpitala: karmic mm co 3 h, a piers na żadanie pomiedzy...fajne rady daja lekarze.
Taaaak, czarne czasy laktacji ;) a wszystko przez, faceta oczywiście, bo to Pan ginekolog wymyślił (nazwiska nie pamiętam, muszę się dokopać znowu). To właśnie przez to nasze mamy bardzo krótko karmiły (plus to, że były tylko 3 miesiące macierzyńskiego). Jak widać na forum, rzadko które dziecko wytrzymuje tyle bez cycka, więc radośnie stawiano diagnozę, że mleko za słabe, albo go nie ma. I w ruch szło mleko w niebieskim opakowaniu i dziwne mieszanki, które mnie przerażają (ja dostawałam krupczatke na wodzie. Solidnie posłodzoną, bo cukier krzepi, mniam mniam)Zobacz załącznik 908880Zobacz załącznik 908881Zobacz załącznik 908882
O matko!
 
Mi dzis ta glupia baba mowila, ze mam nie karmic czesciej niz co 2 godz jak mowilam, ze czasem maly chce czesciej..
Swietna rada ...w teorii. Rownie trafna jak lekarki, u ktorej bylam z niskimi przyrostami Leosia po wyjsciu ze szpitala: karmic mm co 3 h, a piers na żadanie pomiedzy...fajne rady daja lekarze.
Taaaak, czarne czasy laktacji ;) a wszystko przez, faceta oczywiście, bo to Pan ginekolog wymyślił (nazwiska nie pamiętam, muszę się dokopać znowu). To właśnie przez to nasze mamy bardzo krótko karmiły (plus to, że były tylko 3 miesiące macierzyńskiego). Jak widać na forum, rzadko które dziecko wytrzymuje tyle bez cycka, więc radośnie stawiano diagnozę, że mleko za słabe, albo go nie ma. I w ruch szło mleko w niebieskim opakowaniu i dziwne mieszanki, które mnie przerażają (ja dostawałam krupczatke na wodzie. Solidnie posłodzoną, bo cukier krzepi, mniam mniam)Zobacz załącznik 908880Zobacz załącznik 908881Zobacz załącznik 908882
O matko!
O 4:00 nie liczy się już jako nocne :-D
To znaczy, ze ja w nocy nie karmilam. Leo spal od 23 do 4.30, a moje piersi chcialy eksplodowac :(
Żeby nie bylo tak slodko nie mogl usnac i usypialam go od 20 do 23-przysypial i sie budzil.
 
Ostatnia edycja:
Faktycznie pogoda się psuje jeszcze jutro ma być w miarę bo moje panny w Góry idą na Wysoki Kamień w Szklarskiej Porębie...
Zastanawiam się nad śpiworem mialam kupić ten co ma KINDERBUENOO88 ale popatrzylam na żywo taki jeden w smyku i poprostu rewelacją w środku polar miękki, duży i chyba jego kupie bo naprawdę jest super
Pokaz ktory?
 
reklama
My po konsultacji z logopeda. Moj serdelek ma az dwa wedzidelka za krotkie, gornej wargi i pod jezykiem ;( teraz oby jak najszybciej to zalatwic, zeby sie nie meczyl:( tylko czemu cholera nikt wczesniej tego nie zauwazyl..
 
Do góry