reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
U nas nocka lepsza.. usnęła o 20, a o 23.30 pierwsza pobudka- więc załapałam 3 godz snu.. potem jeszcze raz 2godziny od 1 do 3 Więc nawet się wyspałam.
Angelika89 u nas tez karmienia co 1,5- 2 godz i też ulewania.. na usg nie byłam. Jak częściej odbijam to jest lepiej- w sensie ulewania.. beknie jak stary i ok. Nauczyłam sie tez takiego jej płaczu lelele.. I wiem że coś jej wtedy zalega i potrzebuje spionizowania . Np teraz miała przerwe w karmieniu 2- 2,5 godz to i zrobila kupe to az płakała z głodu. Dorwała się do cycka jakbym ja głodziła i łapczywie nałykała powietrza i jadła i płakała lelele. To ja odbiłam i je sobie dalej na spokojnie.. nie, sorki- teraz już śpi nosem o cycek.
 
Godz Je mleko modyfikowane????? Chyba bym się wykończyla!!!!!!!!!! Zmienić smoka na nr2, ja co prawda jeszcze nr 1 ale mój dobrze ciągnie i zjsds
Dałam jej o 22 z innej butelki avent większy rozmiar smoczka 2 kuzwa wypiła w 10 min oczy miała aż szeroko otwarte z miną CO SIE KUŹWA DZIEJE ;) wypiła chwile miała jeszcze szoka ;) i zasneła spała do 2.40 obudziła się wypiła kolejna butle i spała do 5 rano ... jest prawie 11 a ja dopiero wstaje a ona dalej śpi .. zobaczymy jak będzie dalej .. tamta butelka była antykolkowa i rzeczywiście nie było kolek fakt piła bardzo wolno i jeszcze sobie kimała w miedzyczasie ale chyba dlatego tak mało wypijala mleka..
 
Ogarnęłam rzut mieszkania.

Miki dziś niezadowolony z życia.
20181019_101746.jpg
20181019_113206.jpg
 

Załączniki

  • 20181019_101746.jpg
    20181019_101746.jpg
    541,6 KB · Wyświetleń: 368
  • 20181019_113206.jpg
    20181019_113206.jpg
    682,4 KB · Wyświetleń: 371
reklama
Do góry