reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Dałam jej o 22 z innej butelki avent większy rozmiar smoczka 2 kuzwa wypiła w 10 min oczy miała aż szeroko otwarte z miną CO SIE KUŹWA DZIEJE ;) wypiła chwile miała jeszcze szoka ;) i zasneła spała do 2.40 obudziła się wypiła kolejna butle i spała do 5 rano ... jest prawie 11 a ja dopiero wstaje a ona dalej śpi .. zobaczymy jak będzie dalej .. tamta butelka była antykolkowa i rzeczywiście nie było kolek fakt piła bardzo wolno i jeszcze sobie kimała w miedzyczasie ale chyba dlatego tak mało wypijala mleka..
Haha no widzisz ale już sobie wyobrażam minę jak mleko samo do gardła wlatywalo haha :p
 
Faktycznie pogoda się psuje jeszcze jutro ma być w miarę bo moje panny w Góry idą na Wysoki Kamień w Szklarskiej Porębie...
Zastanawiam się nad śpiworem mialam kupić ten co ma KINDERBUENOO88 ale popatrzylam na żywo taki jeden w smyku i poprostu rewelacją w środku polar miękki, duży i chyba jego kupie bo naprawdę jest super
 
Czoło już ma ładne zostały gdzie nigdzie krosty na policzkach a już myślałam że w ogóle mu ten trądzik nie zejdzie...

Przepraszam, ze zahaczam o ten temat teraz ale nie jestem w stanie dogrzebac sie starych wiadomosci. Czy masz moze zdjecie z trdzikiem na buzce malego? Moj synek tez ma jakies krosty.. nie wiem czy to potowki czy tez ten tradzik.. orzeslij prosze gdybys miala... Dziekuje!
 
K..wa! Muszę zap...lać do OPSu dopełnić coś tam w pięćsetkach i beciku... I co i w tym miesiącu zostanę bez środków do życia. Dziękuję... idę wyć... powiesze się może albo coś też... bo serio to już gwóźdź do trumny...
 
Dałam jej o 22 z innej butelki avent większy rozmiar smoczka 2 kuzwa wypiła w 10 min oczy miała aż szeroko otwarte z miną CO SIE KUŹWA DZIEJE ;) wypiła chwile miała jeszcze szoka ;) i zasneła spała do 2.40 obudziła się wypiła kolejna butle i spała do 5 rano ... jest prawie 11 a ja dopiero wstaje a ona dalej śpi .. zobaczymy jak będzie dalej .. tamta butelka była antykolkowa i rzeczywiście nie było kolek fakt piła bardzo wolno i jeszcze sobie kimała w miedzyczasie ale chyba dlatego tak mało wypijala mleka..

Z aventu wszystkie są antykolkowe chyba
 
K..wa! Muszę zap...lać do OPSu dopełnić coś tam w pięćsetkach i beciku... I co i w tym miesiącu zostanę bez środków do życia. Dziękuję... idę wyć... powiesze się może albo coś też... bo serio to już gwóźdź do trumny...
Ja pikole Ty biedna masz wiecznie pod górkę [emoji20] ja dziś właśnie dostałam wszystką kasę tzn 500 dostałam już we wtorek a dziś rodzinne becikowe zapomogowe, kosiniakowe i dodatek do rodzinnego z wyrównaniem za 4 dni września...
 
reklama
Ja pikole Ty biedna masz wiecznie pod górkę [emoji20] ja dziś właśnie dostałam wszystką kasę tzn 500 dostałam już we wtorek a dziś rodzinne becikowe zapomogowe, kosiniakowe i dodatek do rodzinnego z wyrównaniem za 4 dni września...
A ja dostanę wylewu albo rozstroju na pewno nie kasę która mi się należy jak psu buda... sorry mam dość WSZYSTKIEGO
 
Do góry