reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

A myślisz że jak Iga ma jeszcze 62 to 68 będą dobre na święta?
Moja też jeszcze nosi 62, ale jest na styk i obcisłe bardzo i wzięłam jej 68 spodenki, a one tak samo obcisłe jak to 62. Nie woem, jak szybko Iga rośnie. Moja do świąt będzie miała 68 na pewno, więc z Pinokia biorę 74 i będą w sam raz.
 
reklama
Ja już małą szczepilam 2 tygodnie temu tylko tutaj w Holandii miała 2 wklucia w tym jedno wklucie pneumokoki . Mała przeszła to przez bez gorączki, ani żadnych innych objawow .
 
Witajcie mój miał po szczepieniu 5w1 jeden z objawów nie przerywany płacz nie wiedziałam jak mu pomóc i tez się popłakałam na szczęście do godz to trwało a wasze pociechy jak się zachowywały po szczepieniu infarixem?
Moj byl szczepiony Hexacima 6w1. Po szczepieniu spal 2.5 godziny. Zjadl i znowu spal. W nocy budzil sie sam na jedzenie. I nie plakal.
 
Cześć gwiazdy!
Pamiętacie jeszcze o mnie? :p

Co słychać? Jak się dzieci chowają?
Pogoda nie rozpieszcza, brak mi pomysłów na to czym zajac starsze dziecko... pomocyy
 
A wszystkie jesteście już po szczepieniach? Czym szczepiłyscie dzieci? Skojarzone czy refundowane? Ja jeszcze się wacham.
Ja skojarzone Hexacima 6w1 i prevenar 13 (tez platne na pneumokoki). U nas bylo ok. Poplakal tylko w momencie zastrzyku. Potem zjadl i spal 2.5 godziny. W nocy tez dobrze spal i jadl. Goraczki nie bylo.
 
My przed, zresztą nie spiesze sie ze szczepieniem, zwłaszcza teraz kiedy okres przeziebien.
Mozecie mi napisać plusy skojarzonych, bo ja kiedys słyszałam ze lepiej nie podawac w jednym wkluciu tego wszystkiego. Zupełnie sie nie orientuję. Starsza szczepilam refundowanymi i bez stresu podchodzilam do tematu szczepień, a teraz sie boje, ze cos moze byc nie tak.
Plusy skojarzonych to mniej wkłuć i mniejsza ilość konserwantów np aluminium. A i jeszcze ten krztusiec mniej agresywny. Ale znowu mówią że to duże kombo i obciążenie dla organizmu. Tyle że refundowane tez podaje się wszystkie jednego dnia. Sama nie wiem ...
 
Cześć! Poczytuję Was od jakiegoś czasu, jestem z mam Październikowych, termin miałam na 4.10, urodziłam synka 21.09 SN. To moje drugie dziecko, córka ma 10 lat i bardzo pomaga :)
Karmię głównie piersią, czasem na noc dam mm lub jak muszę wyjść a nie odciągnę to tatuś robi mm. Czy mogę do Was dołączyć?
Tu mój Tymek, wczoraj był taki radosny :)
20181121_141832-COLLAGE.jpeg
 

Załączniki

  • 20181121_141832-COLLAGE.jpeg
    20181121_141832-COLLAGE.jpeg
    97 KB · Wyświetleń: 392
reklama
Do góry