reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Witajcie mój miał po szczepieniu 5w1 jeden z objawów nie przerywany płacz nie wiedziałam jak mu pomóc i tez się popłakałam na szczęście do godz to trwało a wasze pociechy jak się zachowywały po szczepieniu infarixem?

hej, ja też szczepiłam 5w1 dwa tygodnie temu, mały płakał przy ukłuciu i w samochodzie przerażliwie się przez moment rozpłakał, ale cycek pomógł. w domu mniej jadł i odsypiał. dziś mamy pneumokoki.
 
reklama
A wszystkie jesteście już po szczepieniach? Czym szczepiłyscie dzieci? Skojarzone czy refundowane? Ja jeszcze się wacham.
U nas szczepienie 6w1 dodatkowo rotawirusy i meningokoki wszystko platne. Mala miala juz druga ture szczepionek i tez przerazliwie placze, dziwna sprawa bo w domu ogolnie nie placze tak sobie raczej kweka a tylko wejde do przychodni to ryk niesamowity jakby ktos straszna krzywde robil. Chyba czuje co ja czeka zawsze i ja oczywiscie cala upocona z tego stresu ehh taki los matki;)
 
U nas szczepienie 6w1 dodatkowo rotawirusy i meningokoki wszystko platne. Mala miala juz druga ture szczepionek i tez przerazliwie placze, dziwna sprawa bo w domu ogolnie nie placze tak sobie raczej kweka a tylko wejde do przychodni to ryk niesamowity jakby ktos straszna krzywde robil. Chyba czuje co ja czeka zawsze i ja oczywiscie cala upocona z tego stresu ehh taki los matki;)
Ja ostatnio płakałam razem z nią boże że nikt psychicznie nie przygotuje kobiety na to że jak coś boli jej dziecko to boli też ją...
 
To i ja sie przylacze jesli pozwolicie [emoji6] (jestem z prywatnego[emoji6]) pisalam tu juz kiedys ,ale tyle dziewczyny 'skrobaly' ,ze nie dawalam rady czytac a co dopierobpisac [emoji849][emoji854]
Teraz jest nas troszke mniej wiec moze mi sie uda [emoji6]
Reaktywacja watku? [emoji16]
Atjodla-moj maly tez przerazliwie plakal po szczepieniu ,bolalo go [emoji17] plakal inaczej niz zawsze [emoji17]
P.S. tez mam kose ze starym [emoji48]
Ja tez mam kose ze starym. Dupy nie chcial mi uzyczyc wczoraj to niech spada. Tez nie dam jak bedzie sie przymilal... [emoji23][emoji23]
 
Seremida ja z zadupia, wiec pozostaje Allegro. Dzięki.
Shaggy dzieki za info, biore tabletki jak juz naprawdę musze, wiec nawet sie nie orientuję co można, a czego nie. Obylo sie bez na szczęście.
Dzis ide z Gaja do pediatry , bo ma stan podgoraczkowy i dziwnie, glosno oddycha.
 
reklama
Do góry