reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Klaudia prześliczny tort.
emoji7.png
My robimy chrzciny 25. Też taki chce!!! To normalnie w cukierni zamawialas?
Ps. Ja za jagodowym
emoji39.png

Nie w cukierni, znalazłam na fejsie Panią która amatorsko robi takie torciki, przejrzałam jej galerie, podsunelam pomysł i się zgodziła zrobić taki :)
 
reklama
Hej dziewczyny.
Ja po chorobie, ale na szczęście małą ominęło.
Nie jestem przeciwnika mm, ale tez nie czuję, ze jestem niewolnikiem karmiac piersią. Staram sie zyc jak żyłam. Jezdzimy wszędzie i karmie wszędzie wszelkie restauracje, kawiarnie, galerie, a nawet Castorama czy zaplecze w Biedronce. Mozna robic to dyskretnie i jeszcze nikt mi uwagi nie zwrócił. Powiedzialam, ze w kiblu karmic nie będę ale z ciekawości zajrzalam w galerii w Słupsku i zaskoczyl mnie tam fotel, wiec skorzystalam. Oczywiście wyjazdy wymagaja wiekszej organizacji i trwaja dłużej co bywa męczące, ale tylko czasem. Dodam ze jestem sama, wiec jezdzimy we dwie lub trzy. Nie rozumiem mam, ktore twierdza, ze dzieci im ograniczyly życie zwłaszcza te karmione piersią. Oczywiście bywa ciezko wozek-fotelik-fotelik-wozek ale wszystko sie da!
My jeszcze przed szczepieniem. Boje sie. W ogóle bioje sie bardziej niz 10 lat temu :-)

Klaudia prześliczny tort. [emoji7] My robimy chrzciny 25. Też taki chce!!! To normalnie w cukierni zamawialas?
Ps. Ja za jagodowym [emoji39]Oprócz sposobów jakie opisały dziewczyny ja zawsze skrapiam poduszkę olejkiem herbacianym. Działa bakteriobójczo i pomaga oddychać. Sobie i starszemu również tak robię.Kasia i jak minął tydzień pracy? Tęsknisz? Malutka daje radę? Budzi się w nocy? Zmęczona jesteś?Dobrze że już po chorobie.
Ja myślę dokładnie to samo co ty. Karmić można wszędzie i nie jest to żadnym zniewoleniem. I nie trzeba prosić się o wodę do rozrobienia mleka. [emoji16]
Idąc na Sylwestra można odciągnąć. [emoji4]
Choć mi się nie chce. W tym roku robię domówkę. [emoji41]

Bardziej mi chodzilo o matki ktore robia za smoczko uspokajaczo usypiacza. Sorry ale nie mow mi ze nie potrzebujesz wyjscia SAMA nie myslac oesu czy da rade go uspokoic bez cycania. Ja nie mam nic do karmienia piersia publicznie o ile kobieta nie wystawia tego bufetu calemu swiatu. A o wode na mm jeszcze nigdy sie nie prosilam, tylko pakuje swoja, i sa jednorazowe mleka ktorych nie trzeba rozrabiac ani podgrzewac, tak dla info [emoji16]
 
Bardziej mi chodzilo o matki ktore robia za smoczko uspokajaczo usypiacza. Sorry ale nie mow mi ze nie potrzebujesz wyjscia SAMA nie myslac oesu czy da rade go uspokoic bez cycania. Ja nie mam nic do karmienia piersia publicznie o ile kobieta nie wystawia tego bufetu calemu swiatu. A o wode na mm jeszcze nigdy sie nie prosilam, tylko pakuje swoja, i sa jednorazowe mleka ktorych nie trzeba rozrabiac ani podgrzewac, tak dla info [emoji16]
Właściwie to nie mam potrzeby wyjscia samej. Mam 37 lat i dziesiątki razy wychodzilam sama i dziesiątki razy jeszcze będę. Teraz jest taki, a nie inny okres w moim życiu ze przez te kilka miesięcy nie muszę byc nigdzie sama. Myślę, że to indywidualna kwestia każdej z nas.

Aa i jestem tez cycko-uspokajaczem, ale skoro zaspokajam tym najważniejsze potrzeby mojej córki, czyli fizjologiczne i bezpieczeństwa, to tez moge nim być ;-)
Miłego dnia dziewczyny!
 
Właściwie to nie mam potrzeby wyjscia samej. Mam 37 lat i dziesiątki razy wychodzilam sama i dziesiątki razy jeszcze będę. Teraz jest taki, a nie inny okres w moim życiu ze przez te kilka miesięcy nie muszę byc nigdzie sama. Myślę, że to indywidualna kwestia każdej z nas.

Aa i jestem tez cycko-uspokajaczem, ale skoro zaspokajam tym najważniejsze potrzeby mojej córki, czyli fizjologiczne i bezpieczeństwa, to tez moge nim być ;-)
Miłego dnia dziewczyny!

Co kto lubi[emoji846]
 
Właściwie to nie mam potrzeby wyjscia samej. Mam 37 lat i dziesiątki razy wychodzilam sama i dziesiątki razy jeszcze będę. Teraz jest taki, a nie inny okres w moim życiu ze przez te kilka miesięcy nie muszę byc nigdzie sama. Myślę, że to indywidualna kwestia każdej z nas.

Aa i jestem tez cycko-uspokajaczem, ale skoro zaspokajam tym najważniejsze potrzeby mojej córki, czyli fizjologiczne i bezpieczeństwa, to tez moge nim być ;-)
Miłego dnia dziewczyny!
Ja mam 32 lata i o dziecko walczyłam 3 lata A i tak dzięki medycynie go mam. Straciłam dwie ciążę i to w połowie więc Sylwester z mężem i dzieckiem to moje marzenie na teraz. Do fryzjera chodzę sama i do kosmetyczki. Mąż małego ogarnia lub babcia. Jak jest głodny to dostanie trochę mm A tak to ja jestem bufetem. Czasem mnie wnerwia cycanie ale mi szybko przechodzi. Uwielbiam spacery z małym i wykupiwanie galerii z nim. Nie jestem matka polka- daleko mi do niej ale macierzyństwo jest dla mnie pięknym doświadczeniem A kp za chwilę się skończy.
 
Ja mam 32 lata i o dziecko walczyłam 3 lata A i tak dzięki medycynie go mam. Straciłam dwie ciążę i to w połowie więc Sylwester z mężem i dzieckiem to moje marzenie na teraz. Do fryzjera chodzę sama i do kosmetyczki. Mąż małego ogarnia lub babcia. Jak jest głodny to dostanie trochę mm A tak to ja jestem bufetem. Czasem mnie wnerwia cycanie ale mi szybko przechodzi. Uwielbiam spacery z małym i wykupiwanie galerii z nim. Nie jestem matka polka- daleko mi do niej ale macierzyństwo jest dla mnie pięknym doświadczeniem A kp za chwilę się skończy.
Ładnie napisane [emoji4] Wzruszyłam się [emoji847]
 
reklama
Hej dziewczyny, u nas nie zaciekawie , mała przeziębiona [emoji25][emoji25]jestem załamana naprawdę wolałabym ja być chora niż ona ma katar i coś pokasluje, nie ma gorączki idziemy do doktor niech oslucha mała czy wszystko okej , normalnie cała noc nie spalam bo ona miała problem że spaniem [emoji849]przez ten nos , poradzić was się chciałam co mam robić. Bo ja panikara straszna jestem . [emoji2955]
 
Do góry