reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Hej dziewczyny, u nas nie zaciekawie , mała przeziębiona [emoji25][emoji25]jestem załamana naprawdę wolałabym ja być chora niż ona ma katar i coś pokasluje, nie ma gorączki idziemy do doktor niech oslucha mała czy wszystko okej , normalnie cała noc nie spalam bo ona miała problem że spaniem [emoji849]przez ten nos , poradzić was się chciałam co mam robić. Bo ja panikara straszna jestem . [emoji2955]
U nas to samo ja psikam marimer i odciagam i małą smaruje sadłem z borsuka śmierdzi strasznie ale pomogło trochę[emoji87]
 
reklama
No dziwne jest to furczenie mam wrażenie że z noska ale jak odciagam to nic nie ma więc nie wiem , i ma lzawiace oczka . Jejku tak bym chciała jej pomóc A nie mogę.


Mój też tak ostatnio furczal, nic odciągnąć nie mogłam, pokaslywal, poszłam do pediatry i osluchowo było w porządku, mówiła, że za suche powietrze może być w pokoju.
 
Ale naskrobałyście. Nie mam szans nadrobić.
Ja będę teraz Martynę uczyć pić z doidy cup, bo jest bezbitelkowa i bezsmoczkowa. Nie akceptuje po prostu. Kilka razy chciałam smoczka dać to wymiotowała. Potem jeszcze włączę bidon z miękką słomką.
A co do szczepień to nie nastawiajcie się negatywnie, bo drugie szczepienia moja Martyna zniosła lepiej niż pierwsze [emoji4]
 
reklama
Matko ja żyję w innym świecie haha :)
Cześć!
Święta idą chata do góry nogami stała. Wreszcie sprzatnieta na tip. Nawet badyl świąteczny stoi
My też po szczepieniu. Żyjemy, jakby co :p
 
Do góry