reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama

KatarzynaCarmen

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny co.u Was tutaj forum zamarlo, fajnie by było troszkę odświeżyć informacje o naszych maluszkach,

U nas dalej bez zębów
Mała nauczyła się pelzac
Zjada wszystkie słoiczki, ale mam problem z jedzeniem kawałków
Mam nadzieję że jeszcze trochę i się wkoncu przekona
Za 3 tygodnie jadę na wakacje i mega się cieszę
Mamy zamiar jechać do sSzklarskiej Poręby .
Tylko zobaczymy jaka będzie pogoda
W nocy śpi raz lepiej raz gorzej,
Ogólnie to moja córeczka jest mega przeslodka
A jak u Was ?

Sindi1520

Rozwiązania
0
Hej ;-) u nas też be zębów, pelzamy po całym domu i od półtora miesiąca stoi na czterech ale nie wiem co zrobić i tak się buja przód tył ;-P wczoraj pierwszy raz usiadła ale dziś już nie pamięta jak jej to wyszło i się denerwuje;-) jeżeli chodzi o jedzenie to dość wybredna moja Panna raz kawalki woli raz papki ale generalnie nie za dużo rzeczy jej smakuje:-( ale codziennie próbujemy.

aniach85

Rozwiązania
0
Hej my mamy dwa zęby na dole też pełza wszędzie mało śpi :) z jedzeniem różnie ogólnie Chudzina drobna ale ruchliwa:)

aniach85

Rozwiązania
0
Dziewczyny rozglądam się za fotelikiem i zastanawiam się nad Akitą i Joie ale nie wiem który lepszy

pumcia02

Rozwiązania
0
Cześć. Daaawno tu nie zaglądałam. U nas właśnie przebija się trzeci ząb, więc jest wesoło. Dieta ograniczona i nie mam pomysłów - Jan ma skaze białkowa. Najlepiej idą mu deserki ze słoików. Dzisiaj pierwszy raz samodzielnie usiadł w łóżeczku. Nie widziałam tego. Zostawiłam go na lezaco a jak przyszłam, siedział.
Ogólnie jest fajnie :) jestem ciekawa czy któraś z was jest już w ciąży? Mnie długo kusilo szybko kolejne maleństwo, ale ostatnio jakoś zeszło to na drugi plan.

majcherek

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
hej, u nas pełzanie na całego, podpełzanie do komody i wiszenie na otwartej szufladzie. Z jedzeniem słabo, łeżeczka, dwie i koniec. Najlepiej pasują ugotowane brokuły. Nie mogę się doczekać owoców z ogródka, bo te z pudełeczke, czytałam, że sypane bardzo. Ogólnie Czaruś bajerant i zaczepia ludzi ja spacerujemy, chichra się i jest cudowny. Dziewczyny, które jeżdżą już w spacerówce, macie dzieciaczki przodem do siebie, czy do świata? W moim tutisie się obraca siedzisko, i wożę raz tak, raz tak, jak n.p. wieje, to obracam.

Paulina12

Miasto
Sztokholm
Rozwiązania
0
hej, u nas pełzanie na całego, podpełzanie do komody i wiszenie na otwartej szufladzie. Z jedzeniem słabo, łeżeczka, dwie i koniec. Najlepiej pasują ugotowane brokuły. Nie mogę się doczekać owoców z ogródka, bo te z pudełeczke, czytałam, że sypane bardzo. Ogólnie Czaruś bajerant i zaczepia ludzi ja spacerujemy, chichra się i jest cudowny. Dziewczyny, które jeżdżą już w spacerówce, macie dzieciaczki przodem do siebie, czy do świata? W moim tutisie się obraca siedzisko, i wożę raz tak, raz tak, jak n.p. wieje, to obracam.
Zalezy jak mi sie zalozy bo sciagnieciu fotelika ze stelaza ale na spacerach nie obracam czy wieje czy nie.

reklama

Sindi1520

Rozwiązania
0
Ja generalnie do siebie bo moja córcia panikuję jak nie widzimy mamy albo taty:-/ a w tej chwili obcy nawet do wózka nie może zajrzeć bo jest krzyk( a nie izoluję ja od ludzi). Ach i ten mój Łobuz zaczął stawać przy meblach i wszystkim co się da już ja siadanie nie interesuje :-/ więc wyjście do ubikacji jest całe w stresie że upadnie jak mnie nie ma obok i w domu nic nie mogę zrobić bo ucieka mi co chwila... A ja myślałam że to siedzenie i zabawianie jest takie męczące... Co do ciąży jeszcze nie jestem ale się staramy tzn. Nic na siłę ale chciala bym mieć mała różnicę wieku:-)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Preggers Wrześniowe mamy 2020 Wrześniowe mamy 2020 6882
B Wrześniowe mamy Wrześniowe mamy 2018 0
C Wrześniowe mamy 2019 Potrzebuję porady 64
N Wrześniowe mamy 2019 Wrześniowe mamy 2019 7787
luna2424 Wrześniowe mamy 2017 Przyszłe mamy 3
NeSSi Wrześniowe mamy 2017 Dzieci urodzone we wrześniu 2017 9845
Iwon Wrześniowe mamy 2015 Dzieci urodzone we wrześniu 2015 7854
L Mamy Wrześniowe 2012 :-) Archiwum wrzesień 2012 3
B Wrześniowe mamy w UK Dzieci urodzone we wrześniu 2008 250
momtobe_90 Wrześniowe mamusie - lista Wrześniówki 2020 45
aniaslu Wrześniowe mamusie 2020 Wrześniówki 2020 13627
kasiaczek89pl Wrześniowe brzuszki 2018 Wrześniowe mamy 2018 341
K Co gotują wrześniowe mamusie Dzieci urodzone we wrześniu 2015 12
pysia_ Wrześniowe brzuszki :) Dzieci urodzone we wrześniu 2015 445
emilka87 Wrześniowe bryki- czyli jaki wózek wybraliście? Archiwum wrzesień 2012 170
R Wrześniowe brzuszki i maluszki:) - wątek zdjęciowy :) Archiwum wrzesień 2012 1367
kachasek wrześniowe chustonoszenie Dzieci urodzone we wrześniu 2011 234
asia* Nasze zdolne maluszki - czyli co potrafią wrześniowe dzieciaczki Dzieci urodzone we wrześniu 2011 91
kama32 Wrześniowe dzieciaczki- pielęgnacja, karmienie, rozwój Dzieci urodzone we wrześniu 2008 1726
CosmoEwka Wrześniowe mamusie z Krakowa. Dzieci urodzone we wrześniu 2005 1
K Wrześniowe Mamusie z Wrocławia:):) i nie tylko;) Dzieci urodzone we wrześniu 2005 3
Mikstura Lutowe mamy 2021 Przyszłe mamy 7
Dolvit Książki "Mamy dla mamy" lub inne Mamuśkowo 4
Aagusiaa Mamy z Uk i Irlandii Polnocnej Potrzebuję porady 0
Ewka34 Styczniowe mamy 2021 Przyszłe mamy 21
R Mama po raz drugi po 14 latach ! Poważna decyzja Grudniowe mamy 2020 11
Dmalw Mamy tu kadrową,która zechce pomóc? Potrzebuję porady 0
D Mamy z Malborka Potrzebuję porady 0
B MAMY Z ŁODZI I OKOLIC Mamy z różnych miejscowości 0
J Komentarz mojej mamy Potrzebuję porady 12
SzypkiJaszczomp Grudniowe mamy 2020 Grudniowe mamy 2020 12880
M Jak się czujecie Listopadowe Mamy? Listopadowe mamy 2020 10
K Organizacja urodzin w ciąży. Ciąża, poród, połóg 29
M Mamy liczę na Waszą pomoc! Mamuśkowo 0
M Mamy liczę na Waszą pomoc! Mamuśkowo 0
KarolinaMajewska Poszukuję mamy która miała problem u dziecka z czestym zapaleniem ucha Potrzebuję porady 8
P Listopadowe mamy 2020 Listopadowe mamy 2020 10754
K Hej dziewczyny. Jakie mleko polecacie dla wczesniaka 32tydzien? Teraz mamy skończone 2 miesiące a u mnie pojawił się problem z pokarmem. Potrzebuję porady 13
K Mamy z Irlandii 2020 Potrzebuję porady 88
aniaslu Mamy działamy, czyli zaczynamy :) Mamy działamy. III Edycja 289
K Młode mamy Potrzebuję porady 5
Crazy Girl Insta Mamy Majowe mamusie 2020 4
olaaa7 Październikowe mamy 2020 Październikowe mamy 2020 13141
Jetkaa Smierc dziecka a kolejna ciaza? Czy sa mamy zmarlych dzieci ktore chcialy zostac jeszcze raz mama? Mamusie Aniołków 44
M POMOC Z KUPNEM AUTA POD BLIZNIAKÓW Potrzebuję porady 0
K Rozkręcanie laktacji, problemy z iloscia mleka Potrzebuję porady 46
M Mamy leżące z niewydolnością szyjki. Ciąża, poród, połóg 6
S Mamy ze śląska, prośba o opinie. Ciąża, poród, połóg 15
Różamama Sierpniowe mamy 2020 nie aktualny Ciąża, poród, połóg 10
Violcia55 Sierpniowe mamy 2020 Sierpniowe mamy 2020 7509