reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

No jest 'klocek' [emoji23]..rece nieraz opadaja [emoji6] a Twoj synek obroci sie na brzuszek?
Z pleców na brzuszek to raz ciach i jest i przez jedno i przez drugie ramię. Ale powrot to już cięższy temat. Jak krotko leży ba brzuchu i jeszcze pamięta jak to zrobił to potrafi ale jak już długo to drze dzioba na mnie żebym go obrocila :angry::angry::angry:
 
reklama
Ja już przełożyłam małego do spacerówki i jeździ w rozłożonej lub właśnie lekko uniesionej jak nie śpi. Niby gondola się też unosi, ale ma mniejszą budę - mały nie znosi jak mu slonce świeci
 
No moja wlasnie nie [emoji6] tylko na lezaco [emoji6] tez sie nieraz denerwuje jak mu swieci slonce [emoji16] staram sie wtedy swoim cialem zacienic [emoji41][emoji23]

Moja tez sie nie unosi ale u nas byl ogolny problem ze gondola parzyla. Ze starsza to samo mialam w tym samym wieku [emoji846]
 
reklama
Do góry