reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

U mnie w nocy tak wiało aż się wystraszyłam, wszystkie krzaki wywrócone na podworku..

Mnie dopadła wczoraj migrena, musiałam zażyć swoje lekarstwa..
do II trymestru jeszcze tydzień, ale u mnie już od dawna żadnych objawów poza tkliwymi piersiami i czasem czuje brzuch jakby podczas okresu. Energii mam więcej, chociaż dzisiaj sobie pozwoliłam leniuchować w łóżku dłużej [emoji849]

Udanych wizyt! Czekam na wieści to mnie zawsze podnosi na duchu :)
@Indziorka świetnie! W domku najlepiej :*
 
reklama
Nie wiem czy u mnie przez pogodę tydzień temu migrena trzymała mnie 5 dni (jestem migrenowcem ale w 1 trymestrze nie miałam ani razu!), zmęczenie takie jak nie gorsze jak przez pierwsze 8tygodni. :( ale na resztę dolegliwości w sumie nie mam co narzekać
 
Ja zmęczenie zwalam na pogodę, a senność w ciągu dnia na problemy ze spaniem... Budzę się w nocy kilka razy...Ja też czekam na ten upragniony piątek [emoji4]a potem wizyta u mojego lekarza 29, jakoś zleci...
Ja zasnąć nie mogę a jak zasnę czasem o piątej to po 7-8 wstaje
Ha ha, w końcu ogarnęłam jak odpowiedzieć na kilka postów w jednym [emoji1787]

I próbuje i ciagle nie ogarniam
 
Witajcie!!Malo pisze ale jestem ciągle z Wami, czasem nie zdążam wszystkiego czytać bo tak ładnie się udzielacie . U mnie ostatnio bardzo zawirowania w zwiazku, jeśli tak dalej pójdzie to chyba zostanę samotna mamusia. Mdłości przez jakiś czas ustąpiły,teraz wróciły wieczorami. Pogoda lipna, samopoczucie też wszystko u mnie idzie w odwrotna stronę . Cieszę się że u Was wszystko w porządku, miłego dnia Wam życzę i udanych wizyt. U mnie dziś 11+6 za tydzień prenatalne.
 
U mnie nic się nie zmieniło wraz z 2 trymestrem:) dalej czuje się świetnie, mdłości nie było w 1 trymestrze więc w 2 chyba tym bardziej ich nie będzie [emoji39] w nocy nie wstaje do wc. Aż mi głupio, bo czuje się jakbym w ciazy nie byla [emoji848] chociaż już brzuszek widać troszkę więc to on mi przypomina
 
U mnie w nocy tak wiało aż się wystraszyłam, wszystkie krzaki wywrócone na podworku..

Mnie dopadła wczoraj migrena, musiałam zażyć swoje lekarstwa..
do II trymestru jeszcze tydzień, ale u mnie już od dawna żadnych objawów poza tkliwymi piersiami i czasem czuje brzuch jakby podczas okresu. Energii mam więcej, chociaż dzisiaj sobie pozwoliłam leniuchować w łóżku dłużej [emoji849]

Udanych wizyt! Czekam na wieści to mnie zawsze podnosi na duchu :)
@Indziorka świetnie! W domku najlepiej :*
Co bierzesz bezpiecznego na migreny ?
 
Ja w nocy śpię jak dziecko, tylko jedna pobudka codziennie koło 2-3 na siusiu. I mam o tyle dobrze, że już jestem na zwolnieniu i do tej 8 sobie mogę pospać. Ale muszę korzystać póki mogę [emoji6] Później może się wyśpię następnym razem za kilka lat, haha.
U mnie pod Poznaniem też śniegu trochę popadało przed chwilą. Mam ambitny plan na ten tydzień, chce porobić w domu to, co cały czas odkładam na później. A trochę się tych pierdół nazbierało...
 
Też trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty.
Witajcie!!Malo pisze ale jestem ciągle z Wami, czasem nie zdążam wszystkiego czytać bo tak ładnie się udzielacie . U mnie ostatnio bardzo zawirowania w zwiazku, jeśli tak dalej pójdzie to chyba zostanę samotna mamusia. Mdłości przez jakiś czas ustąpiły,teraz wróciły wieczorami. Pogoda lipna, samopoczucie też wszystko u mnie idzie w odwrotna stronę . Cieszę się że u Was wszystko w porządku, miłego dnia Wam życzę i udanych wizyt. U mnie dziś 11+6 za tydzień prenatalne.
To trzymam kciuki żeby Ci się wszystko ułożyło w związku :) chyba że sama zadecydujesz że wolisz inaczej
U mnie nic się nie zmieniło wraz z 2 trymestrem:) dalej czuje się świetnie, mdłości nie było w 1 trymestrze więc w 2 chyba tym bardziej ich nie będzie [emoji39] w nocy nie wstaje do wc. Aż mi głupio, bo czuje się jakbym w ciazy nie byla [emoji848] chociaż już brzuszek widać troszkę więc to on mi przypomina
Szczesciara :)
Ja w nocy śpię jak dziecko, tylko jedna pobudka codziennie koło 2-3 na siusiu. I mam o tyle dobrze, że już jestem na zwolnieniu i do tej 8 sobie mogę pospać. Ale muszę korzystać póki mogę [emoji6] Później może się wyśpię następnym razem za kilka lat, haha.
U mnie pod Poznaniem też śniegu trochę popadało przed chwilą. Mam ambitny plan na ten tydzień, chce porobić w domu to, co cały czas odkładam na później. A trochę się tych pierdół nazbierało...
Haha dokładnie, korzystaj póki możesz. Ja nie zdawałam sobie sprawy jakie to szczęście pospać spokojnie parę godzin bez przerwy. L4 w 1 ciąży było piek hm czasem :)
 
reklama
Hej dziewczyny. Może Wy mi coś poradzicie. Od wczoraj mam takie dziwne uczucie jakby "wpadania czegoś z pochwy" zazwyczaj tak miałam jak mi wypadała luteina. A teraz nie ma jej "na wierzchu". Wizyta pojutrze. Staram się leżeć. Nie mnie nie boli. Oprocz tego czuje sie ok. Może któraś tak miała, bądź potrafi coś poradzić?
 
Do góry