reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Ja mam to samo , ha ha ale mi nie dobrze wieczorami , do tego zrobiłam badanie na paciorkowca i wyszedł dodatni ,biję się z myślami co robić lekarz przepisał antybiotyk ,a wszędzie czytam że tego się nie da wyleczyć i tylko podczas porodu podaję się antybiotyk , koleżanki którym to wyszło też nie miały tego leczonego co byście zrobiły ?
 
reklama
Ooo mi zgaga też często dokucza teraz, ale pomaga zimne Mleko albo łyżeczka sody oczyszczonej popita wodą [emoji108] a i mdłości zdarza mi się znowu odczuwać. Poza tym czuję się bardzo dobrze, tylko brzuch już mnie trochę ogranicza, jak coś robię [emoji16]


Fado, nie wiem, jak jest z tym paciorkowcem, ale może antybiotyk jeżeli nie wylecza całkiem, to może blokuje dalszy rozwój bakterii i jednak warto wziąć ten antybiotyk? Ja bym chyba nie ryzykowała na tyle, żeby olać zalecenia lekarza.
 
Czyli nie jestem dziwnym przypadkiem z mdlosciami hehe, ja mam tak jak sie poloze to zgaga jak wstanę gorzej mnie muli, brzuszek też utrudnia ruchy :)
 
Ooo mi zgaga też często dokucza teraz, ale pomaga zimne Mleko albo łyżeczka sody oczyszczonej popita wodą [emoji108] a i mdłości zdarza mi się znowu odczuwać. Poza tym czuję się bardzo dobrze, tylko brzuch już mnie trochę ogranicza, jak coś robię [emoji16]


Fado, nie wiem, jak jest z tym paciorkowcem, ale może antybiotyk jeżeli nie wylecza całkiem, to może blokuje dalszy rozwój bakterii i jednak warto wziąć ten antybiotyk? Ja bym chyba nie ryzykowała na tyle, żeby olać zalecenia lekarza.
Dzięki i chyba właśnie tak zrobię , a podczas porodu i tak o tym powiem
 
Powiedzcie mi dziewczyny, na jaki rozmiar macie wyprawkę? Na mam 56 i 62, więcej na 62 i się zastanawiam, czy tych 56 nie będzie za mało [emoji846]
 
Ja słyszałam że 3 pary ,mają być 3 pajacyki,body ,czapeczka , rękawiczki , no i kocyk chyba jakby było zimno ,jeśli jeszcze coś to piszczcie , ja już mam te wszystkie majtki, podpaski ,podkłady ,3 koszule , wiadomo że jakieś kosmetyki ,nie wiem co jeszcze może być potrzebne ,bo to mój 1 raz ha ha
 
reklama
Ja też pierwszy raz, dlatego dopytuję [emoji16] przygotowałam do torby po 5 szt, to może trochę za dużo.

A jak w kwestii laktatora? Zastanawiam się, czy jest sens wprzód kupić, czy się wstrzymać i dopiero po porodzie, jak będzie trzeba?

Ja słyszałam że 3 pary ,mają być 3 pajacyki,body ,czapeczka , rękawiczki , no i kocyk chyba jakby było zimno ,jeśli jeszcze coś to piszczcie , ja już mam te wszystkie majtki, podpaski ,podkłady ,3 koszule , wiadomo że jakieś kosmetyki ,nie wiem co jeszcze może być potrzebne ,bo to mój 1 raz ha ha
 
Do góry