reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Dziewczyny bylam w nocy na SOR, zrobili mi pierwsze usg, 5t5d od OM na usg widoczny pęcherzyk 13 mm, zarodka poki co brak. Czy to normalne? Przy jakiej wielkości pęcherzyka widać zarodek?
 
Dziewczyny bylam w nocy na SOR, zrobili mi pierwsze usg, 5t5d od OM na usg widoczny pęcherzyk 13 mm, zarodka poki co brak. Czy to normalne? Przy jakiej wielkości pęcherzyka widać zarodek?
Byłam mniej więcej tak w pierwszej ciąży na usg i też tylko pęcherzyk. Następnie byłam już w 7+4 I było widać dobrze fasolkę już.
 
Pojechalam na SOR bo przebudziłam się w nocy i zobaczyłam trochę krwi na wkładce higienicznej. Było to raczej jednorazowe bo do tej pory się nie pojawiło. Lekarz stwierdził że to prawdopodobnie od krwiaka kosmówkowego. W pon ide prywatnie na wizytę to zobaczymy co powie.
 
Jeszcze za szybko chyba na cos więcej. Ja w pierwszej ciazy bylam 6+6 i było serduszko w 5+4 była tylko kropeczka nic więcej.
 
Hej wyszła mi dziś beta 804 a pierwsza 2.01 - 226. A tak się stresowałam. W pon zapisze się do ginekologa ;)
 
reklama
Do góry