reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Ja bardzo bym chciała dziewczynkę i póki co w ten sposób myślę, ale będzie co ma być. Cieszę się, że się udało i oby było wszystko dobrze :)
 
reklama
Ja pierwszą chciałam dziewczynkę, ale czułam chłopca jeszcze przed usg, później chciałam drugiego chłopca ale miałam przeczucie na dziewczynkę już nawet z imieniem :D teraz chyba chciałabym dziewczynkę, przeczucie mam na dziewczynkę, mój syn chciałby siostrę, bo mówi, że będzie miał "swoje dziewczyny" :D ale na ten moment nie chcę znać płci, może mi się odmieni potem, ale teraz jestem za niespodzianką :D
 
Gratulacje dla wszystkich nowych wrześniowych mamusiek wczoraj zrobiła betę z ciekawości (5 tydzień +1) i wyszła mi ponad 5.000. Niestety robiłam u męża w pracy i wynik pokazał się zakresowo A nie jako dokładna liczba. Wizytę u gina mam 17 stycznia więc czekam. Jestem na urlopie do poniedziałku ale chyba wybiorę się na l4 bo nie za bardzo uśmiecha mi się w taką zimę codziennie dojeżdżać do pracy autobusem po 50 minut. Poza tym spanie to moja nowa pasja i ciężko byłoby wytrzymać 8h przed komputerem w skupieniu A to u mnie konieczne. A jak u Was? Pracujecie dzielnie?
 
Gratulacje dla wszystkich nowych wrześniowych mamusiek wczoraj zrobiła betę z ciekawości (5 tydzień +1) i wyszła mi ponad 5.000. Niestety robiłam u męża w pracy i wynik pokazał się zakresowo A nie jako dokładna liczba. Wizytę u gina mam 17 stycznia więc czekam. Jestem na urlopie do poniedziałku ale chyba wybiorę się na l4 bo nie za bardzo uśmiecha mi się w taką zimę codziennie dojeżdżać do pracy autobusem po 50 minut. Poza tym spanie to moja nowa pasja i ciężko byłoby wytrzymać 8h przed komputerem w skupieniu A to u mnie konieczne. A jak u Was? Pracujecie dzielnie?
Super wynik:) ja pracuję, ale samopoczucie coraz gorsze...jeszcze robotę za dwóch muszę robić, bo mi koleżankę zabrali na inną maszynę...ehh... pracuje w drukarni8-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bije się z myślami co zrobić ale chyba najważniejsze w tym momencie jest moje dobre samopoczucie. Wiem że mnóstwo dziewczyn pracuje praktycznie do końca ciąży ale ja chyba tego nie widzę chociaż nie mogę narazie narzekać na jakieś okropne przypadłości.
 
Do góry