reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny a macie już jakieś przeczucia do do płci? W pierwszej ciąży od początku wiedziałam, że będzie chłopak [emoji85] w tej nie mam pojęcia [emoji33][emoji85]🤦‍♀️
 
Dziękuję za wsparcie [emoji53] Wczoraj zrobiłam bete, czekam na wynik ale kresek na sikancach już prawie nie widać.
Piersi wciąż bolą, sikam często, jajnik prawy kłuję, aż się nie chce wierzyć, że to już koniec [emoji22] Co dziwne beta z 13 stycznia to 92.8 a z 15 stycznia to 177 sikance do 19 stycznia idealne 2 mocne krechy, więc musiał być przyrost. Czy możliwe, żeby beta tak szybko spadła [emoji53][emoji30][emoji848] No nic nie ma co narazie rozmyślać, czekam na wynik. Cieszę się z Waszych serduszek i pęcherzyków, będę Was odwiedzać Trzymajcie się ciepło. [emoji8][emoji8]
Bardzo ci współczuję kochana. Trzymaj się
 
Dajcie znać, czy słyszałyście, kiedyś o podobnej sytuacji i ciąża się utrzymała? Wiadomo nadzieja umiera ostatnia... [emoji22]
Dziękuję za wsparcie [emoji53] Wczoraj zrobiłam bete, czekam na wynik ale kresek na sikancach już prawie nie widać.
Piersi wciąż bolą, sikam często, jajnik prawy kłuję, aż się nie chce wierzyć, że to już koniec [emoji22] Co dziwne beta z 13 stycznia to 92.8 a z 15 stycznia to 177 sikance do 19 stycznia idealne 2 mocne krechy, więc musiał być przyrost. Czy możliwe, żeby beta tak szybko spadła [emoji53][emoji30][emoji848] No nic nie ma co narazie rozmyślać, czekam na wynik. Cieszę się z Waszych serduszek i pęcherzyków, będę Was odwiedzać Trzymajcie się ciepło. [emoji8][emoji8]
 
Może się już pokaże! Bardzo bym chciała już wiedzieć więcej:) wczoraj zasnęłam jak rażona piorunem ale wstałam już o 4tej. To z tej ekstytacji🤩
Masz USG transwaginalne czy zwykłe?
Będę miała usg transwaginalne, robię w luxmed i jak złapię dogodny dla mnie późniejszy o parę dni termin to zmienię, będzie większa szansa zobaczyć coś więcej ❤️
Zaczyna do mnie docierać, że jestem w ciąży 😁
 
reklama
Sporo testów, bo zamówiłam około 50 z Amazonu, szybko wykryły ciążę, bo 2 dni prze okresem miałaś już 2 kreski, słabe bo słabe, ale ciemniały z dnia na dzień. Plus Digital Clear blue pokazał Non pregnant [emoji22]
A ile tych testów zrobiłaś? Ja im nie bardzo wierzę, do bety mam większe zaufanie. A masz jakieś krwawienie?
 
Do góry