reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Też się witam:)
I mam tak jak Ty 4t5d🤩 usg mam mieć 5tego lutego. Tak bym chciała sprawdzić czy się dobrze fasolka ulokowała i usłyszeć bicie serca ❤
Póki co idę sprawdzić przyrost z bety i tym się będę zadowalać:)
Piersi ciemnieją, w brzuchu jeździ i chce mi się mega spać ale czuje się świetnie! Jestem taka szczęśliwa i nie potrafię w to uwierzyć:)
Sprawdzałam test i wyniki z labo chyba już milion razy🤩🤩🤩
Jedna apka pokazuje mi 26 września, druga 3 października
Ooo a skąd taka rozbieżnośc w terminach? Jakie apli używasz?
 
reklama
A byłaś już u lekarza czy to pierwsza wizyta?
Mnie rano bolały piersi, ale teraz to tylko jak się dotknę. Ja nie mogę wytrzymać do poniedziałku 🥵🥵 dziś powtórzyłam test (wiem paranoja) ale coraz ciemniejsze i mocne te kreski, a robiłam z 15 min temu. Ale bety tez nie robiłam, z jednej strony mnie kusi, ale wiem ze jak będzie coś nie tak to nawet beta mi nic nie da.

Ale tym razem czuje, ze będzie dobrze!!
A ostatnim razem „widziałam”, czułam, ze będzie coś nie tak i było.. ciąża obumarła. Teraz znowu mam wrażenie, ze będzie dobrze wsyztsko, oby mnie nie myliło
Pierwsza, dlatego tak wyczekiwana😁! Nie wiem czy to z podekscytowania, czy hormony, ale spać ostatnio nie mogę. Wieczorem padam jak dziecko koło 8, 9, a wstaje jeszcze przed 5😲. Dzisiaj rano to w ogóle, poczułam że wyskakuje mi opryszczka na ustach, pierwsze co to oczywiście panika i sprawdzanie internetów, ale już mi przeszło - to nie pierwszy raz, więc już się tak nie boję :)
 
Pierwsza, dlatego tak wyczekiwana[emoji16]! Nie wiem czy to z podekscytowania, czy hormony, ale spać ostatnio nie mogę. Wieczorem padam jak dziecko koło 8, 9, a wstaje jeszcze przed 5[emoji44]. Dzisiaj rano to w ogóle, poczułam że wyskakuje mi opryszczka na ustach, pierwsze co to oczywiście panika i sprawdzanie internetów, ale już mi przeszło - to nie pierwszy raz, więc już się tak nie boję :)

Ja w nocy spać nie mogę bo jestem taka wyspana jak nigdy. z rana piersi bolą bardziej. A najgorzej plecy mnie bolą nie wiem czemu, ale ból okropny...
co do opryszczki to tez mam i przeczesalam cały internet jak Ty Haha
 
Karolcia, ja jednego dnia wieczorem też miałam, bardziej w okolicy krzyża, to podobno normalne, zwłaszcza w okolicy miednicy, jeśli nie towarzyszą jakieś inne niepokojące objawy typu plamienie czy krwawienie. A co robisz z opryszczką? Smarujesz maścią z acyklowirem?
Słuchajcie, czy to normalne że w tak wczesnej ciąży (4+6) mogą się już zmieniać smaki, zaczynać pierwsze nudności? Dzisiaj ledwo wcisnęłam dwie kanapki, a ja z tych co śniadanko obowiązkowo, bo się przewrócę, i to z szynką którą kocham, a jak ją dzisiaj poczułam to myślałam że będzie paaaw. Moje ukochane chrupki też tak jakoś...
 
Karolcia, ja jednego dnia wieczorem też miałam, bardziej w okolicy krzyża, to podobno normalne, zwłaszcza w okolicy miednicy, jeśli nie towarzyszą jakieś inne niepokojące objawy typu plamienie czy krwawienie. A co robisz z opryszczką? Smarujesz maścią z acyklowirem?
Słuchajcie, czy to normalne że w tak wczesnej ciąży (4+6) mogą się już zmieniać smaki, zaczynać pierwsze nudności? Dzisiaj ledwo wcisnęłam dwie kanapki, a ja z tych co śniadanko obowiązkowo, bo się przewrócę, i to z szynką którą kocham, a jak ją dzisiaj poczułam to myślałam że będzie paaaw. Moje ukochane chrupki też tak jakoś...

Ja smarowałam maścią cynkową. Nawet pomaga. Ogólnie na mnie to średnio działa jakakolwiek maść, a zauważyłam ze jak nie smarowałam niczym to schodziło w dwa dni.
Nie będę dobierać sobie tego bólu, ale dziś znowu podbrzusze trochę jak śpię na prawym lub lewym boku to właśnie jakiś pobolewa.

Myśle, ze u każdej z Nas będą się udzielać inaczej objawy ciąży. Ja ból piersi z rana, czuć je dość konkretnie i czasem jak jestem pasażerem to średnio się czuje plus jestem super, extra wyspana w nocy
 
A wam też się tak zmieniają objawy? Ja np na samym początku popołudniu miałam mega zejście, śpiąca na maxa. A teraz mam tak, że 23 a mi się spać zupełnie nie chce..
 
Trochę tak przez co świruje... Jeszcze kilka dni temu mnie odcinało i spałam cala noc, teraz się budzę o 4 i męczę...

Wczoraj cały wieczór miałam ból brzucha jak na okres, strasznie się bałam ale po nocy przeszło. Dzisiaj znowu boli ale bardziej promieniuje na nogi.... Sama nie wiem co myśleć...

A , i apetyt wrócił..choć z rana jak nie zjem to jest mi niedobrze.
 
reklama
Ciekawe jaka beta wyjdzie, a przypomnij, byłaś na usg już? Ja się dzisiaj naczytalam o pustym jaju i teraz będę się stresować do 3 lutego...
Ja też się o tym dużo naczytałam jak musiałam czekać tydzień , po tym jak zobaczyłam pusty pęcherzyk, ale po pierwszym dniu zmartwień odpuściłam. Czemu miało by być źle? Trzeba myśleć pozytywnie 😗
Dodam że według @ byłam wtedy 6+4, więc to już trochę późno, a teraz w poniedziałek wszystko było ok, serduszko bije ❤
Karolcia, ja jednego dnia wieczorem też miałam, bardziej w okolicy krzyża, to podobno normalne, zwłaszcza w okolicy miednicy, jeśli nie towarzyszą jakieś inne niepokojące objawy typu plamienie czy krwawienie. A co robisz z opryszczką? Smarujesz maścią z acyklowirem?
Słuchajcie, czy to normalne że w tak wczesnej ciąży (4+6) mogą się już zmieniać smaki, zaczynać pierwsze nudności? Dzisiaj ledwo wcisnęłam dwie kanapki, a ja z tych co śniadanko obowiązkowo, bo się przewrócę, i to z szynką którą kocham, a jak ją dzisiaj poczułam to myślałam że będzie paaaw. Moje ukochane chrupki też tak jakoś...
Smaki u mnie zmieniły się bardzo szybko. Jestem a właściwie byłam fanką czekolady. W sumie w podobnym czasie jak u Ciebie mnie od niej odrzuciło i wogole jakoś od słodyczy. I tak mnie trzyma.
Mdłości na samą myśl o nutelli 😃
 
Do góry